TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
‘Jongens, jongens: dat is toch dat liedje?!’ Het muzikale gezicht van de satirische nieuwsshow Even tot Hier, die altijd het liedje van de gast aankondigt, is Miguel Wiels.
De pianist is geboren op 11 september 1972 in Gent en werd in eigen land bekend als componist van onder anderen K3. En hij heeft nog een link met een beroemde artiest van Studio 100. Hij is namelijk getrouwd met Free Souffriau, alias Mega Mindy.
Lees ook: Vals zingende Niels en Jeroen scoren punten bij kijkers Even Tot Hier
In 2012 werd Miguel de muzikale begeleider van Manneke Paul, een programma dat Paul de Leeuw voor het Vlaamse VTM maakte. Hierdoor kwam de muzikant ook bij De Kwis terecht waarin behalve presentator De Leeuw ook panelleden Niels van der Laan en Jeroen Woe te zien waren. En zo komt het dat Miguel alweer acht jaar de vaste pianist én kop van Jut is.
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen