TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
‘Jongens, jongens: dat is toch dat liedje?!’ Het muzikale gezicht van de satirische nieuwsshow Even tot Hier, die altijd het liedje van de gast aankondigt, is Miguel Wiels.
De pianist is geboren op 11 september 1972 in Gent en werd in eigen land bekend als componist van onder anderen K3. En hij heeft nog een link met een beroemde artiest van Studio 100. Hij is namelijk getrouwd met Free Souffriau, alias Mega Mindy.
Lees ook: Vals zingende Niels en Jeroen scoren punten bij kijkers Even Tot Hier
In 2012 werd Miguel de muzikale begeleider van Manneke Paul, een programma dat Paul de Leeuw voor het Vlaamse VTM maakte. Hierdoor kwam de muzikant ook bij De Kwis terecht waarin behalve presentator De Leeuw ook panelleden Niels van der Laan en Jeroen Woe te zien waren. En zo komt het dat Miguel alweer acht jaar de vaste pianist én kop van Jut is.
Dit is 'm dan: de trailer van het laatste seizoen van Dertigers
11:30Bieden maar: Familie Gnodde veilt unieke visvakantie in Frankrijk
10:59Deze BN’ers doen mee aan Kloostergasten
09:49Video: Beau van Erven Dorens reageert op Renze-rel
09:05Onee! Peter en Mariska uit Married at First Sight gaan scheiden