TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
‘Jongens, jongens: dat is toch dat liedje?!’ Het muzikale gezicht van de satirische nieuwsshow Even tot Hier, die altijd het liedje van de gast aankondigt, is Miguel Wiels.
De pianist is geboren op 11 september 1972 in Gent en werd in eigen land bekend als componist van onder anderen K3. En hij heeft nog een link met een beroemde artiest van Studio 100. Hij is namelijk getrouwd met Free Souffriau, alias Mega Mindy.
Lees ook: Vals zingende Niels en Jeroen scoren punten bij kijkers Even Tot Hier
In 2012 werd Miguel de muzikale begeleider van Manneke Paul, een programma dat Paul de Leeuw voor het Vlaamse VTM maakte. Hierdoor kwam de muzikant ook bij De Kwis terecht waarin behalve presentator De Leeuw ook panelleden Niels van der Laan en Jeroen Woe te zien waren. En zo komt het dat Miguel alweer acht jaar de vaste pianist én kop van Jut is.
Hoe gaat het nu met Rob uit Married at First Sight 2026?
13:06Op deze dag zie je weer nieuwe afleveringen van Woeste Grond op NPO Start
12:45Ortál Vriend eert Flikken Rotterdam-collega Cees Geel: 'Koester alle mooie herinneringen'
10:35Nachtmerrie voor Gerda en Mathilde (Urk!) op vakantie: 'Ze schreeuwde het uit van de pijn'
10:27Herman van der Zandt over nieuw seizoen De Slimste Mens: 'Er doen grote namen mee'