TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
‘Jongens, jongens: dat is toch dat liedje?!’ Het muzikale gezicht van de satirische nieuwsshow Even tot Hier, die altijd het liedje van de gast aankondigt, is Miguel Wiels.
De pianist is geboren op 11 september 1972 in Gent en werd in eigen land bekend als componist van onder anderen K3. En hij heeft nog een link met een beroemde artiest van Studio 100. Hij is namelijk getrouwd met Free Souffriau, alias Mega Mindy.
Lees ook: Vals zingende Niels en Jeroen scoren punten bij kijkers Even Tot Hier
In 2012 werd Miguel de muzikale begeleider van Manneke Paul, een programma dat Paul de Leeuw voor het Vlaamse VTM maakte. Hierdoor kwam de muzikant ook bij De Kwis terecht waarin behalve presentator De Leeuw ook panelleden Niels van der Laan en Jeroen Woe te zien waren. En zo komt het dat Miguel alweer acht jaar de vaste pianist én kop van Jut is.
Kimi Antonelli zet alles op alles om zijn eerste wereldtitel te pakken tijdens de Formule 1 GP van Mexico
14:58Deze bekende actrice verlaat GTST
14:21Oos Kesbeke gaat opvallende challenge aan met zoon Camiel: 'Dit irritteert me'
13:52Wanneer is Even Tot Hier weer terug op tv?
12:58Diederik uit De Bondgenoten: 'Anouk wil geen vrienden met me zijn'