TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
‘Jongens, jongens: dat is toch dat liedje?!’ Het muzikale gezicht van de satirische nieuwsshow Even tot Hier, die altijd het liedje van de gast aankondigt, is Miguel Wiels.
De pianist is geboren op 11 september 1972 in Gent en werd in eigen land bekend als componist van onder anderen K3. En hij heeft nog een link met een beroemde artiest van Studio 100. Hij is namelijk getrouwd met Free Souffriau, alias Mega Mindy.
Lees ook: Vals zingende Niels en Jeroen scoren punten bij kijkers Even Tot Hier
In 2012 werd Miguel de muzikale begeleider van Manneke Paul, een programma dat Paul de Leeuw voor het Vlaamse VTM maakte. Hierdoor kwam de muzikant ook bij De Kwis terecht waarin behalve presentator De Leeuw ook panelleden Niels van der Laan en Jeroen Woe te zien waren. En zo komt het dat Miguel alweer acht jaar de vaste pianist én kop van Jut is.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen
14:12Linda de Mol dankbaar voor woorden van Naomi in interview aan RTL Tonight