TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In alweer de laatste Evenblij Maakt Vrienden van dit seizoen gaat Frank Evenblij de grens over, naar Duitsland en naar Ethiopië. Hij zoekt Ilse DeLange op in Berlijn waar ze zich voorbereidt op haar Duitse tour.
Na haar deelname aan Sing meinen Song, de Duitse versie van De beste zangers werd DeLange populair bij de Oosterburen. Dat mondde uit in een vaste plaats als jurylid bij de talentenshow Deutschland sucht den Superstar, de Duitse Idols. Toen waren de kijkers wat verdeeld over haar deelname.
Evenblij ontmoet ook marathonloper Abdi Nageeye. De atleet ontvluchtte de burgeroorlog in zijn geboorteland Somalië en woont sinds 1996 in Nederland. In april dit jaar won hij als eerste Nederlander ooit de marathon van Rotterdam. In Ethiopië ontmoet hij zijn familie.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Stars on stage best bekeken alternatief voor WK voetbal
09:31Noa Vahle heeft lak aan critici en raadt dat iedereen aan: 'Lekker negeren, joh!'
06:47Vanavond op TV: Blinded, NCIS, Lincoln
06:00Programma WK voetbal zaterdag 13 juni
06:00De streamingtip van de week: Suzan & Freek: We Vieren Het Leven op Videoland