TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In alweer de laatste Evenblij Maakt Vrienden van dit seizoen gaat Frank Evenblij de grens over, naar Duitsland en naar Ethiopië. Hij zoekt Ilse DeLange op in Berlijn waar ze zich voorbereidt op haar Duitse tour.
Na haar deelname aan Sing meinen Song, de Duitse versie van De beste zangers werd DeLange populair bij de Oosterburen. Dat mondde uit in een vaste plaats als jurylid bij de talentenshow Deutschland sucht den Superstar, de Duitse Idols. Toen waren de kijkers wat verdeeld over haar deelname.
Evenblij ontmoet ook marathonloper Abdi Nageeye. De atleet ontvluchtte de burgeroorlog in zijn geboorteland Somalië en woont sinds 1996 in Nederland. In april dit jaar won hij als eerste Nederlander ooit de marathon van Rotterdam. In Ethiopië ontmoet hij zijn familie.
De TV van gisteren: Kijkers onder de indruk van Ewout: Gevaarlijke Gevangenissen
01:10Komende week in GTST: Frappante fotomomenten en de achterlijke achtervolging
18:53Ilse DeLange verzorgt In Memoriam-optreden bij Gouden Televizier-Ring Gala
18:00Vanaf deze datum is realityserie Andy & Melisa op Videoland te zien
17:30Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Paradise Hotel