TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In alweer de laatste Evenblij Maakt Vrienden van dit seizoen gaat Frank Evenblij de grens over, naar Duitsland en naar Ethiopië. Hij zoekt Ilse DeLange op in Berlijn waar ze zich voorbereidt op haar Duitse tour.
Na haar deelname aan Sing meinen Song, de Duitse versie van De beste zangers werd DeLange populair bij de Oosterburen. Dat mondde uit in een vaste plaats als jurylid bij de talentenshow Deutschland sucht den Superstar, de Duitse Idols. Toen waren de kijkers wat verdeeld over haar deelname.
Evenblij ontmoet ook marathonloper Abdi Nageeye. De atleet ontvluchtte de burgeroorlog in zijn geboorteland Somalië en woont sinds 1996 in Nederland. In april dit jaar won hij als eerste Nederlander ooit de marathon van Rotterdam. In Ethiopië ontmoet hij zijn familie.
Partnerbijdrage
Talpa stopt voorlopig met realityserie Familie Gillis: Massa is Kassa
17:01Miro Kloosterman maakt verrassende tv-comeback in The Passion Hemelvaart
17:00Victoria Koblenko speelt 'bijzondere gastrol' in The Passion Hemelvaart
16:09Sam van Royen presenteert WK-programma Het Oranje Café
15:13Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight