TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In alweer de laatste Evenblij Maakt Vrienden van dit seizoen gaat Frank Evenblij de grens over, naar Duitsland en naar Ethiopië. Hij zoekt Ilse DeLange op in Berlijn waar ze zich voorbereidt op haar Duitse tour.
Na haar deelname aan Sing meinen Song, de Duitse versie van De beste zangers werd DeLange populair bij de Oosterburen. Dat mondde uit in een vaste plaats als jurylid bij de talentenshow Deutschland sucht den Superstar, de Duitse Idols. Toen waren de kijkers wat verdeeld over haar deelname.
Evenblij ontmoet ook marathonloper Abdi Nageeye. De atleet ontvluchtte de burgeroorlog in zijn geboorteland Somalië en woont sinds 1996 in Nederland. In april dit jaar won hij als eerste Nederlander ooit de marathon van Rotterdam. In Ethiopië ontmoet hij zijn familie.
Justine Marcella is weg bij Shownieuws
11:00Martine van Os over nieuwe seizoen We Zijn er Bijna!: 'Elk levensverhaal is boeiend'
10:02Gerard Joling praat mond voorbij: 'Nieuw seizoen van Only Joling op komst'
08:40Komende week in B&B Vol Liefde: 'Ik plons zo samen het bed in' en Malgosia-vibes
07:57De TV van gisteren: 'Dit krijgen Glennis, Lale en Bram voor deelname aan Het Waren 2 Fantastische Dagen'