TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Tot en met vrijdag 18 november laat Henkjan Smits de mooiste klassiekers uit de Evergreen Top 1000 voorbijkomen. De top 1000 is, zoals elk jaar, samengesteld door de luisteraars.
Vorig jaar waren vier liedjes uit de top-5 van Nederlandse makelij, drie ervan waren zelfs Nederlandstalig. “Dat is een compliment aan de Nederlandse muziek”, aldus Smits. De lijst geeft volgens hem een tijdsbeeld aan. Elk jaar zijn er weer verrassingen en scoren andere nummers hoog, bijvoorbeeld doordat een artiest net is overleden.
In Tijd voor MAX pleitte Smits hoogstpersoonlijk voor ‘Stel dat het zou kunnen’ van de in april overleden Jan Rot. Zal het de lijst gehaald hebben? Op NPO Radio 5 is de Evergreen top 1000 de hele week te horen van 6.00 tot 20.00 uur.
Dit kun je allemaal verwachten van het Eurovisie Songfestival 2025
13:54Zijn Svea en Joey na de opnames van Married at First Sight nog samen?
13:24Zo loopt het eerste seizoen van I Kissed a Girl op Videoland af
10:28Rachel Rosier vertrekt bij Het Sinterklaasjournaal
10:02MAFS: Dennis loopt boos weg tijdens gesprek met Stefan en Eveline