TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tot en met vrijdag 18 november laat Henkjan Smits de mooiste klassiekers uit de Evergreen Top 1000 voorbijkomen. De top 1000 is, zoals elk jaar, samengesteld door de luisteraars.
Vorig jaar waren vier liedjes uit de top-5 van Nederlandse makelij, drie ervan waren zelfs Nederlandstalig. “Dat is een compliment aan de Nederlandse muziek”, aldus Smits. De lijst geeft volgens hem een tijdsbeeld aan. Elk jaar zijn er weer verrassingen en scoren andere nummers hoog, bijvoorbeeld doordat een artiest net is overleden.
In Tijd voor MAX pleitte Smits hoogstpersoonlijk voor ‘Stel dat het zou kunnen’ van de in april overleden Jan Rot. Zal het de lijst gehaald hebben? Op NPO Radio 5 is de Evergreen top 1000 de hele week te horen van 6.00 tot 20.00 uur.
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen