TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tot en met vrijdag 18 november laat Henkjan Smits de mooiste klassiekers uit de Evergreen Top 1000 voorbijkomen. De top 1000 is, zoals elk jaar, samengesteld door de luisteraars.
Vorig jaar waren vier liedjes uit de top-5 van Nederlandse makelij, drie ervan waren zelfs Nederlandstalig. “Dat is een compliment aan de Nederlandse muziek”, aldus Smits. De lijst geeft volgens hem een tijdsbeeld aan. Elk jaar zijn er weer verrassingen en scoren andere nummers hoog, bijvoorbeeld doordat een artiest net is overleden.
In Tijd voor MAX pleitte Smits hoogstpersoonlijk voor ‘Stel dat het zou kunnen’ van de in april overleden Jan Rot. Zal het de lijst gehaald hebben? Op NPO Radio 5 is de Evergreen top 1000 de hele week te horen van 6.00 tot 20.00 uur.
Dit heftige gerucht gaat nu al rond over De Bondgenoten
08:35De TV van gisteren: Salar gaat flink over de tong bij kijkers van De Bondgenoten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, De WK kwis, 2 Guns
19:15Reinout Oerlemans ontvangt Media Oeuvre Award: ''Arnie' heeft het ver geschopt'
16:14De startdatum van het nieuwe seizoen van De Beste Zangers is bekend!