TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tot en met vrijdag 18 november laat Henkjan Smits de mooiste klassiekers uit de Evergreen Top 1000 voorbijkomen. De top 1000 is, zoals elk jaar, samengesteld door de luisteraars.
Vorig jaar waren vier liedjes uit de top-5 van Nederlandse makelij, drie ervan waren zelfs Nederlandstalig. “Dat is een compliment aan de Nederlandse muziek”, aldus Smits. De lijst geeft volgens hem een tijdsbeeld aan. Elk jaar zijn er weer verrassingen en scoren andere nummers hoog, bijvoorbeeld doordat een artiest net is overleden.
In Tijd voor MAX pleitte Smits hoogstpersoonlijk voor ‘Stel dat het zou kunnen’ van de in april overleden Jan Rot. Zal het de lijst gehaald hebben? Op NPO Radio 5 is de Evergreen top 1000 de hele week te horen van 6.00 tot 20.00 uur.
AVROTROS zet streep door Songfestival 2027: dit is waarom
10:02Vandaag Inside is terug: dit zijn de gasten maandagavond
10:00Bonnie hoopt ooit nog eens terug te keren in De Bondgenoten: 'Dan ben ik iets minder lief'
10:00Dit zijn tien tv-programma’s om nu al naar uit te kijken
09:35B&B Vol Liefde-Fred kan eetgewoontes Ellen niet aan: 'Autistisch'