TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het speciale all-starsseizoen van Expeditie Robinson kent alleen oud-winnaars en kandidaten die het tijdens hun eerste keer tot de (halve) finale wisten te schoppen.
Al die ervaring lijkt voor enige overmoed gezorgd te hebben, zo verklapt expeditielid Ferry Doedens: "Het grappige is: bijna niemand had zich voorbereid. Het enige wat ik heb gedaan is meer eten. Zeven jaar geleden was ik 9 à 10 kilo kwijt. Ik moest dus eerst even aankomen." Maar een survivalcursus of een lesje vuur maken, liet hij aan zich voorbij gaan. "Het was een grote groep. Dan kan altijd wel iemand vuur maken en wordt er flink geholpen."
Ferry schopte het in 2014 tot de finale, maar gaf bij thuiskomst toe dat hij meerdere malen wilde opgeven omdat hij slecht kon omgaan met verveling.
De Bondgenoten-kijkers zijn helemaal klaar met Fabiënne
15:58Tina Nijkamp ziet grote verandering bij RTL: 'Datingprogramma's worden teruggedrongen'
15:00Dit is ook We Zijn er Bijna!: Bekijk de backstage beelden
13:46Talpa compenseert boze fans na technische problemen bij Ajax-wedstrijd
13:16Shelly Sterk liep gehoorschade op tijdens opnames van het tv-programma Galileo