TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het speciale all-starsseizoen van Expeditie Robinson kent alleen oud-winnaars en kandidaten die het tijdens hun eerste keer tot de (halve) finale wisten te schoppen.
Al die ervaring lijkt voor enige overmoed gezorgd te hebben, zo verklapt expeditielid Ferry Doedens: "Het grappige is: bijna niemand had zich voorbereid. Het enige wat ik heb gedaan is meer eten. Zeven jaar geleden was ik 9 à 10 kilo kwijt. Ik moest dus eerst even aankomen." Maar een survivalcursus of een lesje vuur maken, liet hij aan zich voorbij gaan. "Het was een grote groep. Dan kan altijd wel iemand vuur maken en wordt er flink geholpen."
Ferry schopte het in 2014 tot de finale, maar gaf bij thuiskomst toe dat hij meerdere malen wilde opgeven omdat hij slecht kon omgaan met verveling.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Beste zangers, Alle remmen los!, Charlotte's Web
18:52Krijgen Petra en Lieske uit B&B Vol Liefde een eigen tv-programma?
16:28Gerard Joling zou vervanger van René van der Gijp willen zijn in VI, maar: 'Ligt heel gevoelig'
16:25Zo stond Martijn Krabbé de pers te woord op de blauwe loper van het Gouden Televizier-Ring Gala
15:48Deze momenten van het Gouden Televizier-Ring Gala mag je als GTST-fan niet gemist hebben