TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een van de belangrijke dingen om energiek te blijven tijdens Expeditie Robinson is - naast voldoende uren slapen - goed eten. Maar dat is juist een uitdaging: er is nauwelijks voedsel en je moet creatief zijn met de voorraad, of hopen iets anders eetbaars te vinden dan alleen kokosnoot.
In 2019 hadden de kandidaten het geluk dat tv-kok Hugo Kennis een van de eilandbewoners was. Hij wist inventief om te gaan met schaaldieren, zee en planten. “Ik heb een soepje gemaakt van de schalen van krabben”, vertelde hij aan Zo zit dat.
“Dat heb ik aangebakken en er daarna zeewater uit gekookt voor zout. Verder had ik citroengras gevonden die ik erin deed en tot slot kokosmelk. Het was heel lekker.” Toeval of niet, Kennis wist de editie van 2019 te winnen.
Expeditie Robinson is iedere zondag om 20:00 uur te zien op RTL 4.
Partnerbijdrage
Soy Kroon (29) tempert presenteerambities: 'Wil meer muziek uitbrengen'
10:07John Williams (56) doet ontboezeming over gezondheid: 'Zonder haar was ik er niet meer geweest'
09:55Op deze datum start het nieuwe seizoen Even tot hier
08:29De TV van gisteren: Kijkers voor House of Hide & Seek ver te zoeken op zomerse zaterdagavond
08:13Chess in tranen na mislukte proef in Bondgenoten: 'Ongezonde gewoonte'