TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een van de belangrijke dingen om energiek te blijven tijdens Expeditie Robinson is - naast voldoende uren slapen - goed eten. Maar dat is juist een uitdaging: er is nauwelijks voedsel en je moet creatief zijn met de voorraad, of hopen iets anders eetbaars te vinden dan alleen kokosnoot.
In 2019 hadden de kandidaten het geluk dat tv-kok Hugo Kennis een van de eilandbewoners was. Hij wist inventief om te gaan met schaaldieren, zee en planten. “Ik heb een soepje gemaakt van de schalen van krabben”, vertelde hij aan Zo zit dat.
“Dat heb ik aangebakken en er daarna zeewater uit gekookt voor zout. Verder had ik citroengras gevonden die ik erin deed en tot slot kokosmelk. Het was heel lekker.” Toeval of niet, Kennis wist de editie van 2019 te winnen.
Expeditie Robinson is iedere zondag om 20:00 uur te zien op RTL 4.
Partnerbijdrage
Plotselinge terugkeer Annechien Steenhuizen zorgt ook voor discussie: 'Alsof er niets gebeurd was'
14:47April Darby laat van zich horen na GTST-exit: 'Verbaasd en ontroerd'
13:10Herman van der Zandt openhartig over gemis Paulien Cornelisse bij Eva
11:52Ondanks flinke kritiek en dalende kijkcijfers: Wat Speelt Er krijgt ook eindejaarspecial
10:42Wat speelt er achter de schermen? NTR wil niets kwijt over vertrek Stefan de Walle