TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een van de belangrijke dingen om energiek te blijven tijdens Expeditie Robinson is - naast voldoende uren slapen - goed eten. Maar dat is juist een uitdaging: er is nauwelijks voedsel en je moet creatief zijn met de voorraad, of hopen iets anders eetbaars te vinden dan alleen kokosnoot.
In 2019 hadden de kandidaten het geluk dat tv-kok Hugo Kennis een van de eilandbewoners was. Hij wist inventief om te gaan met schaaldieren, zee en planten. “Ik heb een soepje gemaakt van de schalen van krabben”, vertelde hij aan Zo zit dat.
“Dat heb ik aangebakken en er daarna zeewater uit gekookt voor zout. Verder had ik citroengras gevonden die ik erin deed en tot slot kokosmelk. Het was heel lekker.” Toeval of niet, Kennis wist de editie van 2019 te winnen.
Expeditie Robinson is iedere zondag om 20:00 uur te zien op RTL 4.
De TV van gisteren: Flikken Maastricht duikt met afscheid van Floris Wolfs onder de miljoen
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Najib Amhali: 30 jaar on stage, The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear
18:53Maandag in emotionele aflevering Kopen Zonder Kijken: 'Ik wil niet verhuizen, maar het moet wel'
16:02Valerio Zeno doet open sollicitatie voor Het Perfecte Plaatje
14:26'Cabaretière Martine Sandifort krijgt een eigen documentaire bij de NPO'