TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een van de belangrijke dingen om energiek te blijven tijdens Expeditie Robinson is - naast voldoende uren slapen - goed eten. Maar dat is juist een uitdaging: er is nauwelijks voedsel en je moet creatief zijn met de voorraad, of hopen iets anders eetbaars te vinden dan alleen kokosnoot.
In 2019 hadden de kandidaten het geluk dat tv-kok Hugo Kennis een van de eilandbewoners was. Hij wist inventief om te gaan met schaaldieren, zee en planten. “Ik heb een soepje gemaakt van de schalen van krabben”, vertelde hij aan Zo zit dat.
“Dat heb ik aangebakken en er daarna zeewater uit gekookt voor zout. Verder had ik citroengras gevonden die ik erin deed en tot slot kokosmelk. Het was heel lekker.” Toeval of niet, Kennis wist de editie van 2019 te winnen.
Expeditie Robinson is iedere zondag om 20:00 uur te zien op RTL 4.
Dit programma vervangt We Zijn er Bijna! op NPO1
12:12'Dit is het mooiste fragment van dit seizoen van B&B Vol Liefde'
11:01Met dit programma keert Huub Stapel als presentator terug op tv
10:10Zo laat moet je klaarzitten voor de reünie van B&B Vol Liefde op Videoland
10:00Fockeline Ouwerkerk dolblij dat het tweede seizoen van Zussen er is: 'Nog niet klaar met Nienke'