TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In eerdere aflevering van Fight or Flight sprak presentator Sahil Amar Aïssa steeds meerdere mensen uit hetzelfde land. Sommigen van hen waren naar Nederland gevlucht, andere waren in hun eigen land achtergebleven.
In deze slotaflevering pakt hij het anders aan. Aïssa is in Daríen, een streek in het grensgebied van Colombia en Panama. Ieder jaar wagen hier duizenden migranten de gevaarlijke oversteek door de moerassen en oerwouden van het gebied, waar helemaal geen wegen lopen. Hun einddoel: de Verenigde Staten.
Twee op de tien mensen overleeft de reis niet. Aïssa reist met een grote groep migranten mee en hoort hun persoonlijke verhalen. Ze vertellen over waar ze vandaan komen, waarom ze naar Amerika willen en de ontberingen die ze onderweg moeten doorstaan.
Nieuwe twist in B&B Vol Liefde: duodaten maakt zijn debuut in het komende seizoen
20:08Dit zijn de afvallers van de vijfde aflevering van The Masked Singer 2025
16:35Inge Ipenburg over het plotselinge vertrek van Ingmar Schrama uit GTST: 'Het heeft me lang beziggehouden'
15:45Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
15:25Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025