TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Fight or Flight is het eerste programma dat presentator Sahil Amar Aïssa zelf voor BNNVARA ontwikkelde. Met zijn programma's wil hij mensen graag meer bewust maken.
In deze zesdelige serie haalt hij steeds twee verhalen op van mensen uit hetzelfde land. Waarom besluit de een te blijven en de ander te vluchten? In deze eerste aflevering spreekt hij met Aelef en Achraf. Acht jaar geleden vluchtten zij met hun familie vanuit Irak naar Nederland. Ze voelen zich nu veilig. Hun neef Aziz is achtergebleven in Irak. Met zijn camera maakt hij beelden van de kapotgeschoten stad en de achterblijvers. Die gaan het internet over. "Mijn camera is mijn wapen", zegt Aziz. "Je kunt er mensen mee overtuigen en op andere gedachten brengen door te laten zien hoe het echt is.”
Het perfecte spel om met familie of vrienden te spelen tijdens deze koude winterdagen. Het bordspel van The Floor gaat namelijk voor veel plezier zorgen!
Carlo Boszhard neemt afscheid als columnist: 'Jullie waren helemaal... het einde'
07:34De TV van gisteren: Kijkers vol ongeloof over reactie van opdrachtgever KPN in Recht door Zeeman
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m 25 december 2025
06:47Vanavond op TV: Vier handen op één buik, Bureau Utrecht, Meg 2: The Trench
21:56Moeder Mo neust in kast van zoon Mike en Denise in De Hanslers, kijkers reageren verbolgen