TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Floortje Dessing en fotograaf Jasper Doest gaan in Floortje Gaat Mee deze keer van Iraaks-Koerdistan naar Mosoel in het noorden van Irak. Ze reizen in konvooi naar de stad waar de verwoestingen door de zware gevechten tussen het Irakese regeringsleger en terroristische organisatie IS nog altijd zichtbaar zijn.
Tussen de puinhopen horen Dessing en Doest het verhaal over de plaatselijke dierentuin die helemaal werd verwoest. De meeste dieren vonden de dood en slechts beer Lula en leeuw Simba overleefden. Ze werden in 2017 zwaar verwaarloosd gevonden en gered. Simba kreeg inmiddels een nieuw leven in Nederland.
De presentatrice en fotograaf gaan daarna door naar het zuiden van Irak. Daar bezoeken ze het bijzondere moerasgebied, een bron van biodiversiteit.
Nieuwe gezichten en oude problemen: Dit zijn de eerste beelden van Medisch Centrum West
13:33Deze zeven BN'ers worden getipt voor Wie is de Mol? en ook de locatie lijkt bekend
11:24Shownieuws: dit zijn de vervallen huizen van Emile Ratelband in Arnhem
09:58De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie
09:12Heleen van Royen: 'Boeken zijn niet meer van deze tijd'