TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mis niets over Floortje naar het einde van de wereld. Voeg TVgids.nl als voorkeursbron toe in Google.
Manon was al tientallen keren in Afrika geweest, maar was nooit van plan om zich daar te vestigen. Totdat de Rotterdamse een aantal jaar geleden de Masai-gemeenschap bezocht en verliefd werd op stamhoofd Sankale.
In Floortje naar het Einde van de Wereld reist Floortje Dessing naar de wildernis in Kenia, waar de twee een eenvoudig bestaan hebben bij de Masai. Via zonnepanelen hebben ze net genoeg elektriciteit, en dat is wel nodig. Manon en Sankale runnen een reisorganisatie waarmee ze programma's voor toeristen samenstellen.
Het jachtige bestaan in Nederland mist Manon niet. Ze viel dan ook voor Sankale's levensinstelling die kenmerkend is voor de Masai: besteed alleen aandacht aan wat er die dag moet gebeuren en neem voldoende tijd om op te laden.
De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers vallen net als Nisha Tara in katzwijm voor Lieske
06:47Vanavond op TV: Poorten van Europa, Woeste grond, The Other Guys
22:13B&B Vol Liefde-Iris heeft het moeilijk door ogenschijnlijk ontbrekende sociale antennes van Edwin
20:42Erica Terpstra verhuist naar een rusthuis in Laren
14:23De streamingtip van de week: The Idaho Murders: College Nightmare op Netflix