TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mis niets over Floortje naar het einde van de wereld. Voeg TVgids.nl als voorkeursbron toe in Google.
Manon was al tientallen keren in Afrika geweest, maar was nooit van plan om zich daar te vestigen. Totdat de Rotterdamse een aantal jaar geleden de Masai-gemeenschap bezocht en verliefd werd op stamhoofd Sankale.
In Floortje naar het Einde van de Wereld reist Floortje Dessing naar de wildernis in Kenia, waar de twee een eenvoudig bestaan hebben bij de Masai. Via zonnepanelen hebben ze net genoeg elektriciteit, en dat is wel nodig. Manon en Sankale runnen een reisorganisatie waarmee ze programma's voor toeristen samenstellen.
Het jachtige bestaan in Nederland mist Manon niet. Ze viel dan ook voor Sankale's levensinstelling die kenmerkend is voor de Masai: besteed alleen aandacht aan wat er die dag moet gebeuren en neem voldoende tijd om op te laden.
Shownieuws tipt Donny Roelvink: 'Pak je koffers en vertrek'
12:29Thomas trapt zijn Oranjezomer-week af met deze gasten
11:16Fred haalt uit naar Ellen in B&B Vol Liefde: 'Fysiek is het een oma'
10:26Woeste Grond: 'Hierom had dit seizoen geen cliffhanger'
09:07B&B Vol Liefde: dit vinden jullie de saaiste B&B-houder en deze heeft de mooiste plek