TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In 2016 ontmoette Floortje Dessing de Nederlandse Miriam en haar dertig jaar oudere man Peter in de Nieuw-Zeelandse wildernis. Een van de weinige bezittingen van het paar was destijds de kleine tent waarin ze woonden. Die en twee rugzakken namen ze zeven jaar lang mee tijdens hun trektocht door de natuur.
In Floortje Terug naar het Einde van de Wereld is Floortje benieuwd hoe het de twee nu vergaat en zoekt ze hen opnieuw op. Althans, in eerste instantie treft ze Miriam zonder haar echtgenoot. Ze leert de Nederlandse en net zo avontuurlijke Tamar jagen in de wildernis. Floortje trekt een paar dagen met de vrouwen op en is twee maanden later ook bij het weerzien met Peter. Het leven van de zestiger is sinds hun laatste ontmoeting ingrijpend veranderd. (HH)
Floortje Terug naar het Einde van de Wereld is op donderdag 27 juni om 20:33 uur te zien op NPO 1.
Partnerbijdrage
Kijkers geraakt door Sjoerd Pleijsier bij Tijd voor MAX: 'Zo mooi gesproken'
11:45Familie Wildeman wilde graag door met Een Huis Vol
11:32Johan Derksen vindt dat Tim Hofman alleen op effectbejag uit is: 'Sensatiezucht'
10:51Dit programma vervangt Let's Play Ball op SBS6
10:00Beau van Erven Dorens blikt vooruit op Het Antoni van Leeuwenhoek – Over Leven met Kanker: 'Vooral veel geluisterd'