TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het einde van de wereld is weer een stukje dichterbij gekomen. Althans, het eiland Sint-Helena is niet meer zo moeilijk bereikbaar als het was in 2014. In Floortje Terug naar het Einde van de Wereld pakt Floortje Dessing het vliegtuig vanuit Johannesburg, waardoor ze zes uur doet over de reis in plaats van de vijf dagen die ze in 2014 nog nodig had.
Op Sint-Helena zoekt ze Joe Hollins op, de Britse dierenarts die haar destijds ontving. Als enige dierenarts op het eiland was hij ook verantwoordelijk voor de gezondheid van de meer dan 180 jaar oude reuzenschildpad Jonathan. Joe was sindsdien getuige van de bouw van het vliegveld, die zo’n 300 miljoen euro kostte. Door de lijnvluchten naar het afgelegen eiland is het er aanzienlijk drukker geworden. (HH)
Floortje Terug naar het Einde van de Wereld is op donderdag 4 juli 2024 om 20:35 uur te zien op NPO 1.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje