TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het einde van de wereld is weer een stukje dichterbij gekomen. Althans, het eiland Sint-Helena is niet meer zo moeilijk bereikbaar als het was in 2014. In Floortje Terug naar het Einde van de Wereld pakt Floortje Dessing het vliegtuig vanuit Johannesburg, waardoor ze zes uur doet over de reis in plaats van de vijf dagen die ze in 2014 nog nodig had.
Op Sint-Helena zoekt ze Joe Hollins op, de Britse dierenarts die haar destijds ontving. Als enige dierenarts op het eiland was hij ook verantwoordelijk voor de gezondheid van de meer dan 180 jaar oude reuzenschildpad Jonathan. Joe was sindsdien getuige van de bouw van het vliegveld, die zo’n 300 miljoen euro kostte. Door de lijnvluchten naar het afgelegen eiland is het er aanzienlijk drukker geworden. (HH)
Floortje Terug naar het Einde van de Wereld is op donderdag 4 juli 2024 om 20:35 uur te zien op NPO 1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6