TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Francis van Broekhuizen bezoekt in de start van dit tweeluik Assisi, een middeleeuwse stad in Centraal-Italië. Ze wil meer te weten komen over de katholieke heilige Franciscus van Assisi.
Een van de hoogtepunten van haar reis is een ontmoeting met Alessandro Brustenghi. Deze franciscaner broeder ziet eruit als een popster en heeft met zijn prachtige stem de wereld veroverd.
In een interview met een Brits radiostation vertelde de tenor eerder dat muziek voor hem echt bij Kerstmis hoort. “Toen Jezus werd geboren, zongen de engelen. Wij moeten ook voor Hem zingen, met anderen, en via de muziek genieten van de schoonheid en de vreugde.” Van Broekhuizen voegt in Francis naar Assisi de daad bij het woord en zingt een kerstduet met broeder Alessandro.
De eerste aflevering van Francis naar Assisi zie je op vrijdag 20 december vanaf 20:30 uur bij KRO-NCRV op NPO 2.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'