TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Francis van Broekhuizen bezoekt in de start van dit tweeluik Assisi, een middeleeuwse stad in Centraal-Italië. Ze wil meer te weten komen over de katholieke heilige Franciscus van Assisi.
Een van de hoogtepunten van haar reis is een ontmoeting met Alessandro Brustenghi. Deze franciscaner broeder ziet eruit als een popster en heeft met zijn prachtige stem de wereld veroverd.
In een interview met een Brits radiostation vertelde de tenor eerder dat muziek voor hem echt bij Kerstmis hoort. “Toen Jezus werd geboren, zongen de engelen. Wij moeten ook voor Hem zingen, met anderen, en via de muziek genieten van de schoonheid en de vreugde.” Van Broekhuizen voegt in Francis naar Assisi de daad bij het woord en zingt een kerstduet met broeder Alessandro.
De eerste aflevering van Francis naar Assisi zie je op vrijdag 20 december vanaf 20:30 uur bij KRO-NCRV op NPO 2.
'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'
13:45Rafael van der Vaart zaterdag weer bij NOS WK Avond na 'heel veel spijt' van opmerking
13:11Vervolg van Ferry Doedens-docu op komst?
11:07RTL past avondprogrammering aan: LUBACH moet wijken voor Renze
10:37Pijnlijk! Cameraman keihard onderuit geschopt tijdens Oezbekistan – Colombia (video)