TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Francis van Broekhuizen bezoekt in de start van dit tweeluik Assisi, een middeleeuwse stad in Centraal-Italië. Ze wil meer te weten komen over de katholieke heilige Franciscus van Assisi.
Een van de hoogtepunten van haar reis is een ontmoeting met Alessandro Brustenghi. Deze franciscaner broeder ziet eruit als een popster en heeft met zijn prachtige stem de wereld veroverd.
In een interview met een Brits radiostation vertelde de tenor eerder dat muziek voor hem echt bij Kerstmis hoort. “Toen Jezus werd geboren, zongen de engelen. Wij moeten ook voor Hem zingen, met anderen, en via de muziek genieten van de schoonheid en de vreugde.” Van Broekhuizen voegt in Francis naar Assisi de daad bij het woord en zingt een kerstduet met broeder Alessandro.
De eerste aflevering van Francis naar Assisi zie je op vrijdag 20 december vanaf 20:30 uur bij KRO-NCRV op NPO 2.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Meer bezuinigingen bij Omroep MAX: deze tv-programma’s zijn de dupe
13:57Startdatum van nieuw seizoen Urk! bekend
13:20Tunnelvisie met Thomas: Nathan Rutjes is de Mol en dit zijn alle hints
13:12RTL komt met serie over snelweg A4
12:47Toiletjuffrouw Joke uit Oh Oh Den Haag bij Shownieuws: 'Die met die grote ballen'