TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Francis van Broekhuizen bezoekt in de start van dit tweeluik Assisi, een middeleeuwse stad in Centraal-Italië. Ze wil meer te weten komen over de katholieke heilige Franciscus van Assisi.
Een van de hoogtepunten van haar reis is een ontmoeting met Alessandro Brustenghi. Deze franciscaner broeder ziet eruit als een popster en heeft met zijn prachtige stem de wereld veroverd.
In een interview met een Brits radiostation vertelde de tenor eerder dat muziek voor hem echt bij Kerstmis hoort. “Toen Jezus werd geboren, zongen de engelen. Wij moeten ook voor Hem zingen, met anderen, en via de muziek genieten van de schoonheid en de vreugde.” Van Broekhuizen voegt in Francis naar Assisi de daad bij het woord en zingt een kerstduet met broeder Alessandro.
De eerste aflevering van Francis naar Assisi zie je op vrijdag 20 december vanaf 20:30 uur bij KRO-NCRV op NPO 2.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:17Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame