TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Rasha is in de Franse Pyreneeën om Maria te bedanken, vertelt ze in Francis naar Lourdes. Rasha, die net als Francis van Broekhuizen zingt, blikt tijdens een bergwandeling terug op haar eerdere bezoek aan Lourdes. Vier jaar geleden bezocht ze het bedevaartsoord op een dieptepunt in haar leven. “Ik heb bij de grot gesmeekt: help me hier doorheen.” Haar smeekbede werd op een wonderlijke manier verhoord. “Nu ben ik terug om Maria te bedanken, ze heeft me nooit losgelaten."
Tijdens de Lichtprocessie, wanneer de vele aanwezigen met kaarsjes in de hand lopen, zingt Van Broekhuizen het ‘Ave Maria’. En in deze laatste aflevering is het tijd om weer naar huis te gaan. De operazangeres wil van de pelgrims weten wat deze reis naar het bedevaartsoord hen heeft gebracht.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur