TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Operazangeres Francis van Broekhuizen is naar eigen zeggen besmet met het Lourdesvirus. Al vanaf de eerste keer dat ze meeging als vrijwilliger op een pelgrimsreis, is ze gefascineerd door het bedevaartsoord in de Franse Pyreneeën. Achttien keer was ze vrijwilliger op zo’n reis en in de driedelige serie Francis naar Lourdes doet ze dit opnieuw.
Als vrijwilliger begeleidt ze mindervalide mensen. Net als alle Lourdesbezoekers hebben zij allemaal hun eigen verhaal. De pelgrims vertellen de operazangeres waarom de plek zo belangrijk voor hen is en wat de reden is dat ze steeds terugkeren. Het laatste bezoek van Broekhuizen zelf is een tijd geleden. “Ik ben al jaren niet meer geweest en ben ontzettend benieuwd wat Lourdes met me zal doen tijdens deze reis.”
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'