TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het is een geliefd format van tv-makers: BN’ers volgen die voor het eerst iets doen of ergens naartoe gaan. Dat is zeker niet het geval in de nieuwe driedelige serie Francis naar Lourdes.
Operazangeres Francis van Broekhuizen gaat hierin als vrijwilliger mee met een pelgrimsreis naar het beroemde Franse bedevaartsoord en dat deed ze al vijftien jaar. Dat is even geleden en nu gaat ze terug, met de camera erbij.
“In deze serie neem ik de kijker mee naar de wondere wereld die Lourdes heet”, legt ze uit. “Waarom komen mensen hier telkens weer naartoe, waarom emotioneert deze plek mensen zo?” De stad in de Pyreneeën werd bekend nadat Maria hier in 1858 meerdere keren verscheen aan de veertienjarige Bernadette. Jaarlijks trekt Lourdes miljoenen bezoekers.
Francis naar Lourdes is 25, 26 en 27 december om 20:40 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO2.
Zo zouden Erik de Vogel en Caroline De Bruijn hun einde in GTST zien
13:35Mindf*ck keert terug: nieuw seizoen en feestdagenspecial in de maak
12:51'Uiengate' zorgt voor kijkcijferexplosie: realityserie De Hanslers houdt Nederland bezig
12:38B&B Vol Liefde-Eveline is not amused over actie Bart: 'Dit vind ik K.'
12:12Huub Stapel heeft 'gezonde spanning' voor première van Amsterdamned II