TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is een geliefd format van tv-makers: BN’ers volgen die voor het eerst iets doen of ergens naartoe gaan. Dat is zeker niet het geval in de nieuwe driedelige serie Francis naar Lourdes.
Operazangeres Francis van Broekhuizen gaat hierin als vrijwilliger mee met een pelgrimsreis naar het beroemde Franse bedevaartsoord en dat deed ze al vijftien jaar. Dat is even geleden en nu gaat ze terug, met de camera erbij.
“In deze serie neem ik de kijker mee naar de wondere wereld die Lourdes heet”, legt ze uit. “Waarom komen mensen hier telkens weer naartoe, waarom emotioneert deze plek mensen zo?” De stad in de Pyreneeën werd bekend nadat Maria hier in 1858 meerdere keren verscheen aan de veertienjarige Bernadette. Jaarlijks trekt Lourdes miljoenen bezoekers.
Francis naar Lourdes is 25, 26 en 27 december om 20:40 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO2.
Waar en wanneer is de uitslag van de PostcodeKanjer op tv te zien?
12:10De streamingtip van de week: de laatste aflevering van Stranger Things
12:00In Memoriam 2025: afscheid van Ron Brandsteder, Dieuwertje Blok en Rob de Nijs
11:13Breuk tussen Greetje en Bert krijgt plek in nieuw seizoen Urk!: 'Het was best wel heftig'
10:45Video: Linda de Mol heeft nog genoeg toekomstplannen voor tv