TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is een geliefd format van tv-makers: BN’ers volgen die voor het eerst iets doen of ergens naartoe gaan. Dat is zeker niet het geval in de nieuwe driedelige serie Francis naar Lourdes.
Operazangeres Francis van Broekhuizen gaat hierin als vrijwilliger mee met een pelgrimsreis naar het beroemde Franse bedevaartsoord en dat deed ze al vijftien jaar. Dat is even geleden en nu gaat ze terug, met de camera erbij.
“In deze serie neem ik de kijker mee naar de wondere wereld die Lourdes heet”, legt ze uit. “Waarom komen mensen hier telkens weer naartoe, waarom emotioneert deze plek mensen zo?” De stad in de Pyreneeën werd bekend nadat Maria hier in 1858 meerdere keren verscheen aan de veertienjarige Bernadette. Jaarlijks trekt Lourdes miljoenen bezoekers.
Francis naar Lourdes is 25, 26 en 27 december om 20:40 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO2.
Zien: MAFS '26-deelnemer deed mee aan Lang Leve de Liefde
13:06Ex on the Beach: Double Dutch is vanaf deze datum exclusief te zien bij Videoland
11:16Kijkers hopen vurig op deze partnerruil in MAFS: 'Veel betere match'
11:12Ontpopt Luigi uit Married at First Sight zich tot influencer?
10:37Op deze datum keert Met het Mes op Tafel terug op tv