TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Fans van Frans Bauer waren razendenthousiast toen oud-Songfestival-deelnemer Sieneke meezong tijdens zijn theatertournee in 2020. Ook voor de artiesten zelf smaakte het naar meer en daarom zijn ze dit jaar samen op tournee.
In Frans en Sieneke in Concert treedt het gloednieuwe zangduo op in het uitverkochte Hoftheater in Raalte, met solonummers en speciaal voor hen geschreven duetten. Het vrolijke ‘Een nacht met jou’ en het ontroerende ‘Vaya con dios’ bijvoorbeeld, een nummer over het gemis van een dierbare dat veel positieve reacties kreeg.
Met de muzikale samenwerking is ook een vriendschap voor het leven geboren, vertelt Sieneke aan Omroep Flevoland. “We zitten soms twee uur lang te bellen en dan liggen we helemaal dubbel van het lachen.”
Zien: eerste beelden van het elfde seizoen van Over Mijn Lijk
10:23Gover Meit onherkenbaar in Belgische talkshow
10:10GTST-ster Lone van Roosendaal houdt van vrouwen met een randje
09:39Dit programma vervangt Roadtrippers VIPS op SBS6
07:39Videoland-serie Vals Spel krijgt voorlopig geen nieuw seizoen