TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een luxe villa in de natuur, en dan ook nog volop wilde dieren in de buurt. Hoedspruit klinkt als een paradijs op aarde en dat is het ook voor veel inwoners en bezoekers van het Zuid-Afrikaanse plaatsje aan de rand van het Krugerpark.
Bram Vermeulen laat in Frontlinie zien dat de idylle een keerzijde heeft. Want die wilde woondroom kost geld, en dat hebben de meeste zwarte Zuid-Afrikanen in de buurt niet. Ze zijn wel nodig als koks en kamermeisjes in de hotels, dus wonen ze in de buurt, in een sloppenwijk.
Intussen lopen witte, ook Nederlandse, projectontwikkelaars binnen, dankzij bouwgrond waarop de zwarte bevolking een historische claim heeft. De oorspronkelijke bewoners eisen het land terug, waarvan ze tijdens het apartheidsregime zijn verdreven.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Olympische Winterspelen: Sluitingsceremonie, Het waren twee fantastische dagen, Little Miss Sunshine
17:36Marijke Groenewoud maakt het plaatje compleet met goud op de massastart
17:05Wat een held! Jorrit Bergsma pakt goud op de massastart
14:18Mariska Bauer openhartig over de band met haar vader: 'Ik vind dít zo jammer'
11:15Videoland-reeks Máxima lanceert spin-off: 'Mabel & Margarita'