TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een luxe villa in de natuur, en dan ook nog volop wilde dieren in de buurt. Hoedspruit klinkt als een paradijs op aarde en dat is het ook voor veel inwoners en bezoekers van het Zuid-Afrikaanse plaatsje aan de rand van het Krugerpark.
Bram Vermeulen laat in Frontlinie zien dat de idylle een keerzijde heeft. Want die wilde woondroom kost geld, en dat hebben de meeste zwarte Zuid-Afrikanen in de buurt niet. Ze zijn wel nodig als koks en kamermeisjes in de hotels, dus wonen ze in de buurt, in een sloppenwijk.
Intussen lopen witte, ook Nederlandse, projectontwikkelaars binnen, dankzij bouwgrond waarop de zwarte bevolking een historische claim heeft. De oorspronkelijke bewoners eisen het land terug, waarvan ze tijdens het apartheidsregime zijn verdreven.
Bekend MAFS-gezicht gaat het theater in
12:34Carrie strikt bijzondere gasten voor allerlaatste Carrie op Vrijdag
12:08Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op woensdag
10:30Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
09:46Komt er een tweede seizoen van Daten in het Dorp?