TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een luxe villa in de natuur, en dan ook nog volop wilde dieren in de buurt. Hoedspruit klinkt als een paradijs op aarde en dat is het ook voor veel inwoners en bezoekers van het Zuid-Afrikaanse plaatsje aan de rand van het Krugerpark.
Bram Vermeulen laat in Frontlinie zien dat de idylle een keerzijde heeft. Want die wilde woondroom kost geld, en dat hebben de meeste zwarte Zuid-Afrikanen in de buurt niet. Ze zijn wel nodig als koks en kamermeisjes in de hotels, dus wonen ze in de buurt, in een sloppenwijk.
Intussen lopen witte, ook Nederlandse, projectontwikkelaars binnen, dankzij bouwgrond waarop de zwarte bevolking een historische claim heeft. De oorspronkelijke bewoners eisen het land terug, waarvan ze tijdens het apartheidsregime zijn verdreven.
Komt er nog een tweede seizoen van Let's Play Ball op SBS6?
17:30Domien Verschuuren wordt de nieuwe voice-over van De Verhulstjes na overlijden Cees Geel
16:21Wordt Hitster een succes op Nederlandse televisie?
15:45Winnaar Gouden Televizier-Ring 2026: De Bondgenoten
15:15Meneer de Uil is terug: De Fabeltjeskrant krijgt een compleet nieuw jasje