TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een luxe villa in de natuur, en dan ook nog volop wilde dieren in de buurt. Hoedspruit klinkt als een paradijs op aarde en dat is het ook voor veel inwoners en bezoekers van het Zuid-Afrikaanse plaatsje aan de rand van het Krugerpark.
Bram Vermeulen laat in Frontlinie zien dat de idylle een keerzijde heeft. Want die wilde woondroom kost geld, en dat hebben de meeste zwarte Zuid-Afrikanen in de buurt niet. Ze zijn wel nodig als koks en kamermeisjes in de hotels, dus wonen ze in de buurt, in een sloppenwijk.
Intussen lopen witte, ook Nederlandse, projectontwikkelaars binnen, dankzij bouwgrond waarop de zwarte bevolking een historische claim heeft. De oorspronkelijke bewoners eisen het land terug, waarvan ze tijdens het apartheidsregime zijn verdreven.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij