TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jenny Arean en Brigitte Kaandorp zijn fan van elkaar en elkaars repertoire, en dan staan ze samen ook nog eens honderd jaar op de bühne. Reden te meer om een gezamenlijke theatershow te maken.
Gedeelde smart is een voorstelling vol liedjes uit eigen repertoire, anekdotes en gesprekken over hun jeugd, kinderen en mannen die hen verlieten. Al is Kaandorp vooral des Kaandorps. Als een ongeleid projectiel deelt ze ondanks haar adoratie plaagstootjes uit aan de inmiddels tachtigjarige Arean.
Zij is de grande dame die ze altijd is geweest. Met een krachtige stem zingt ze onder meer het ontroerende ‘De mooie dingen’ en Heerlijk duurt het langst-klassiekers ‘Zeur niet’ en ‘Het is over’. Maar Kaandorps gouwe ouwe 'Zwaar leven' kan natuurlijk ook niet ontbreken.
Partnerbijdrage
Nieuwslezeres Daphne Lammers doorbreekt maandenlange stilte: 'I will be back'
08:35De TV van gisteren: Programmering van zaterdagavond weet tv-kijkers amper te verleiden
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Vals spel, Norbit
13:15B&B Vol Liefde deelnemer Timothy reageert op kritiek: 'Dat houdt me in leven' (video)
09:41'RTL4 komt met groot nieuws over The Masked Singer'