TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jenny Arean en Brigitte Kaandorp zijn fan van elkaar en elkaars repertoire, en dan staan ze samen ook nog eens honderd jaar op de bühne. Reden te meer om een gezamenlijke theatershow te maken.
Gedeelde smart is een voorstelling vol liedjes uit eigen repertoire, anekdotes en gesprekken over hun jeugd, kinderen en mannen die hen verlieten. Al is Kaandorp vooral des Kaandorps. Als een ongeleid projectiel deelt ze ondanks haar adoratie plaagstootjes uit aan de inmiddels tachtigjarige Arean.
Zij is de grande dame die ze altijd is geweest. Met een krachtige stem zingt ze onder meer het ontroerende ‘De mooie dingen’ en Heerlijk duurt het langst-klassiekers ‘Zeur niet’ en ‘Het is over’. Maar Kaandorps gouwe ouwe 'Zwaar leven' kan natuurlijk ook niet ontbreken.
Het nieuwe datingprogramma Wil je met me Bouwen? maakt op deze datum zijn opwachting
09:23Cabaretier Gover Meit krijgt een programma in België
08:51De eerste beelden van Wolven zijn verschenen: 'Eén grote mindf*ck'
08:25De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers zijn Milan helemaal zat
06:47Vanavond op TV: Muziekfeest van het jaar 2024, Van onschatbare waarde, De Break-Up Club