TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jenny Arean en Brigitte Kaandorp zijn fan van elkaar en elkaars repertoire, en dan staan ze samen ook nog eens honderd jaar op de bühne. Reden te meer om een gezamenlijke theatershow te maken.
Gedeelde smart is een voorstelling vol liedjes uit eigen repertoire, anekdotes en gesprekken over hun jeugd, kinderen en mannen die hen verlieten. Al is Kaandorp vooral des Kaandorps. Als een ongeleid projectiel deelt ze ondanks haar adoratie plaagstootjes uit aan de inmiddels tachtigjarige Arean.
Zij is de grande dame die ze altijd is geweest. Met een krachtige stem zingt ze onder meer het ontroerende ‘De mooie dingen’ en Heerlijk duurt het langst-klassiekers ‘Zeur niet’ en ‘Het is over’. Maar Kaandorps gouwe ouwe 'Zwaar leven' kan natuurlijk ook niet ontbreken.
I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
