TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jenny Arean en Brigitte Kaandorp zijn fan van elkaar en elkaars repertoire, en dan staan ze samen ook nog eens honderd jaar op de bühne. Reden te meer om een gezamenlijke theatershow te maken.
Gedeelde smart is een voorstelling vol liedjes uit eigen repertoire, anekdotes en gesprekken over hun jeugd, kinderen en mannen die hen verlieten. Al is Kaandorp vooral des Kaandorps. Als een ongeleid projectiel deelt ze ondanks haar adoratie plaagstootjes uit aan de inmiddels tachtigjarige Arean.
Zij is de grande dame die ze altijd is geweest. Met een krachtige stem zingt ze onder meer het ontroerende ‘De mooie dingen’ en Heerlijk duurt het langst-klassiekers ‘Zeur niet’ en ‘Het is over’. Maar Kaandorps gouwe ouwe 'Zwaar leven' kan natuurlijk ook niet ontbreken.
Wendy van Dijk over terugkeer So You Think You Can Dance: 'Mijn mond valt zo vaak open'
09:51WIDM-kijkers denken door déze opmerking dat de eerste afvaller terugkomt
08:42De TV van gisteren: kijkers verheugen zich nu al enorm op nieuw seizoen Boer Zoekt Vrouw
06:47Vanavond op TV: Project dans, Opgelicht in de liefde?, Venom
11:32Ook zondag extra uitzending Pauw & De Wit