TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jenny Arean en Brigitte Kaandorp zijn fan van elkaar en elkaars repertoire, en dan staan ze samen ook nog eens honderd jaar op de bühne. Reden te meer om een gezamenlijke theatershow te maken.
Gedeelde smart is een voorstelling vol liedjes uit eigen repertoire, anekdotes en gesprekken over hun jeugd, kinderen en mannen die hen verlieten. Al is Kaandorp vooral des Kaandorps. Als een ongeleid projectiel deelt ze ondanks haar adoratie plaagstootjes uit aan de inmiddels tachtigjarige Arean.
Zij is de grande dame die ze altijd is geweest. Met een krachtige stem zingt ze onder meer het ontroerende ‘De mooie dingen’ en Heerlijk duurt het langst-klassiekers ‘Zeur niet’ en ‘Het is over’. Maar Kaandorps gouwe ouwe 'Zwaar leven' kan natuurlijk ook niet ontbreken.
De TV van gisteren: slechte start voor Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
21:46Dit zijn de finalisten van The Voice of Holland 2026
21:20Abrupt einde aan Flikken-avontuur voor deze BN'er
19:46Camiel Kesbeke houdt vader Oos voor de gek met neptelefoontje
17:00Komende maand in GTST: Draagmoeders, eitjes en onverwachte zwangerschappen