TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Badr Hari staat de media eigenlijk nooit te woord, want meestal laat hij zich horen binnen de ring. Maar voor deze keer maakt de bokser een uitzondering in Badr Hari Returns.
Badr Hari zint op wraak. De Nederlands-Marokkaanse kickbokser verloor op 4 september jl. op KO van Arek Wrzosek. Maar, hij is terug. Gebrand op sportieve revanche.
Op zaterdag 19 maart staan de vechters tijdens GLORY 80 wederom tegenover elkaar. Nu in de de Trixxo-Arena in het Belgische Hasselt. Badri Hari doet in aanloop naar deze clash exclusief zijn verhaal aan Mark Schaaf.
Het gevecht tussen Badr en Arek is niet live op tv te zien, maar kan alleen via de website van GLORY Kickboxing bekeken worden.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven
11:48Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin
10:21Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'