TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Niets is wat het lijkt, ondervindt Tijs van den Brink in Californië. Zo denken veel Nederlanders dat vooral witte mannen uit het Amerikaanse platteland fan zijn van vuurwapens. Dat blijkt in God, Jesus, Trump! toch even anders te liggen.
Tijs maakt in deze slotaflevering kennis met Dejonae en Brandy. De Afro-Amerikaanse vrouwen zijn Democraat in hart en nieren. Ze leggen aan hem uit waarom vuurwapenbezit zo belangrijk voor hen is, en ze geven hem schietles.
Verder spreekt de presentator met Sheri, die zich bekommert om vluchtelingen aan de Mexicaans-Amerikaanse grens. Dat is een scheidslijn die volgens de presidentskandidaat van haar keuze potdicht zou moeten. Ze legt Tijs uit waarom zij de vluchtelingen wel helpt én op Trump stemde.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij