TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Niets is wat het lijkt, ondervindt Tijs van den Brink in Californië. Zo denken veel Nederlanders dat vooral witte mannen uit het Amerikaanse platteland fan zijn van vuurwapens. Dat blijkt in God, Jesus, Trump! toch even anders te liggen.
Tijs maakt in deze slotaflevering kennis met Dejonae en Brandy. De Afro-Amerikaanse vrouwen zijn Democraat in hart en nieren. Ze leggen aan hem uit waarom vuurwapenbezit zo belangrijk voor hen is, en ze geven hem schietles.
Verder spreekt de presentator met Sheri, die zich bekommert om vluchtelingen aan de Mexicaans-Amerikaanse grens. Dat is een scheidslijn die volgens de presidentskandidaat van haar keuze potdicht zou moeten. Ze legt Tijs uit waarom zij de vluchtelingen wel helpt én op Trump stemde.
Een iets minder vol huis voor de familie Wildeman
12:51Johnny vervangt Hélène bij De Oranjezomer, met deze vaste tafelgast
12:24Bondgenoot-Anouk briest: 'Diederik, je bent een eikel'
11:06B&B Vol Liefde: Arie noemt Carolie een paardenlul
10:19Gaan Philip Freriks en Maarten van Rossem De Slimste Mens hiermee overtreffen?