TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Niets is wat het lijkt, ondervindt Tijs van den Brink in Californië. Zo denken veel Nederlanders dat vooral witte mannen uit het Amerikaanse platteland fan zijn van vuurwapens. Dat blijkt in God, Jesus, Trump! toch even anders te liggen.
Tijs maakt in deze slotaflevering kennis met Dejonae en Brandy. De Afro-Amerikaanse vrouwen zijn Democraat in hart en nieren. Ze leggen aan hem uit waarom vuurwapenbezit zo belangrijk voor hen is, en ze geven hem schietles.
Verder spreekt de presentator met Sheri, die zich bekommert om vluchtelingen aan de Mexicaans-Amerikaanse grens. Dat is een scheidslijn die volgens de presidentskandidaat van haar keuze potdicht zou moeten. Ze legt Tijs uit waarom zij de vluchtelingen wel helpt én op Trump stemde.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden