TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Niets is wat het lijkt, ondervindt Tijs van den Brink in Californië. Zo denken veel Nederlanders dat vooral witte mannen uit het Amerikaanse platteland fan zijn van vuurwapens. Dat blijkt in God, Jesus, Trump! toch even anders te liggen.
Tijs maakt in deze slotaflevering kennis met Dejonae en Brandy. De Afro-Amerikaanse vrouwen zijn Democraat in hart en nieren. Ze leggen aan hem uit waarom vuurwapenbezit zo belangrijk voor hen is, en ze geven hem schietles.
Verder spreekt de presentator met Sheri, die zich bekommert om vluchtelingen aan de Mexicaans-Amerikaanse grens. Dat is een scheidslijn die volgens de presidentskandidaat van haar keuze potdicht zou moeten. Ze legt Tijs uit waarom zij de vluchtelingen wel helpt én op Trump stemde.
Schema finale Eurovisie Songfestival 2026
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival
22:50Jack van Gelder doorbreekt stilte na exit De Oranjezondag, Johan Derksen verdedigt Hélène Hendriks
16:50Chantal Janzen presenteert nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken