TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een groot deel van de achterban van de voormalige en toekomstige president Donald Trump bestaat uit christenen. Hoe kunnen Amerikaanse kiezers die de waarden van de Bijbel onderschrijven hun stem uitbrengen op een kandidaat die wordt omringd door zoveel controversen en schandalen? Dat is de vraag waar Tijs van den Brink in het nieuwe seizoen van zijn serie God, Jesus, Trump! een antwoord op zoekt.
"Eerlijk gezegd dacht ik na de bestorming van het Capitool en de ontkenning van de verkiezingsuitslag dat het klaar was met de christelijke steun voor Trump", zegt de presentator, "maar ik heb me vergist." Tijdens een nieuw bezoek aan de staten van de Biblebelt, het christelijke hart van de Verenigde Staten, gaat Van den Brink in gesprek met zijn geloofsgenoten.
God, Jesus, Trump! is op zaterdag 11 januari 2025 om 22:10 uur te zien op NPO 2.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
GTST Spoilers - maandag 6 t/m donderdag 9 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Sold on SLC, Sudden Impact
06:02Kijken: Samenvatting WK voetbal Nederland – Marokko
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij