TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nadat Gooische Vrouwen van 2005-2009 op televisie was en er ook nog twee bioscoopfilms volgden - met rond de twee miljoen bezoekers waren het de best bezochte Nederlandse films van de afgelopen decennia - dacht Linda de Mol dat het wel klaar was. Toch begon het te kriebelen. "De vriendschap, het verzamelen van Gooische verhalen, het huilen van het lachen op de set en de geweldige acteurs." Ze miste het, vertelde De Mol aan Linda.
Iedereen wilde weer meedoen. En zo zijn Cheryl, Claire, Anouk en Roelien weer te zien als de vier Gooische vriendinnen in het gloednieuwe seizoen, dat je inmiddels al op Videoland kunt bewonderen of vanaf 10 november wekelijks op SBS6.
Deze 'wat voorafging' is het perfecte voorgerecht om weer helemaal up-to-date te raken van de - luxe - beslommeringen van Cheryl Morero en haar buurtgenoten.
Gooische Vrouwen: Wat Voorafging is op woensdag 6 november 2024 om 20:30 uur te zien op SBS6.
Noord-Macedonië keert na vijf jaar terug op Eurovisie Songfestival
14:27Marieke Elsinga (39) gewond bij opnames Qmusic challenge na botsing met drone
11:02Wanneer is de reünie van De Bachelorette op Videoland te zien?
09:13John van den Heuvel doet onthulling in nieuwe Videoland Original: topcrimineel Bolle Jos was bijna gepakt
08:11Presentatrice Hila Noorzai bevallen van een zoontje