TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Je kan hier geen steen optillen of er vliegen een paar duizend jaar tijd onder vandaan." Ilja Gort kan zijn geluk niet op. Hij stuurt zijn cabrio in Gort over de Grens door het glooiende Toscaanse landschap.
In de bergen in het noorden, krijgt hij een rit naar de grootste marmergroeve ter wereld. De hele bergketen van de Apuaanse Alpen bestaat namelijk uit marmer. Er is nog genoeg, in de afgelopen 22 eeuwen is pas zo'n 5 à 6 procent afgegraven van het witte goud.
Verder Toscane in gaat Gort ondergronds op zoek naar de Etrusken. Uiteraard bezoekt hij ook een wijngaard. De wijnkenner is benieuwd welke dief de peperdure wijngaard besteelt van zijn druiventrossen. De tocht eindigt in Elba, waar hij een specialiteit van het eiland krijgt voorgeschoteld. (HH)
Stars on Stage keert terug: op deze datum begint het derde seizoen
10:00Gerard Joling kritisch op talkshows: 'Onderwerpen vaak zo zwaar'
09:57Het zestiende seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa is vanaf deze datum te zien
09:30Hélène Hendriks maakt op deze datum haar opwachting met De Staatsloterij Show
09:10Wordt deze week nog de stekker uit RTL Tonight getrokken?