TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De 26-jarige Demi werkt als au pair in Mexico. Bij haar gastfamilie komt de Mexicaanse Erick (29) wonen. Hij vindt haar leuk, maar ze hapt nog niet meteen toe. Als de vonk toch overspringt, besluiten ze al snel te trouwen.
Demi en Erick verhuizen naar Nicaragua om daar voor een kerk te gaan werken. De Nederlandse raakt al snel zwanger. Er volgt een zware tijd als Demi een gevaarlijke infectie krijgt. Daarnaast moeten zij en Erick op zoek naar een nieuw huis.
Presentatrice Merel Werstrik ziet het met lede ogen aan. “Van Nicaragua is me bijgebleven, dat bij de Nederlandse Demi de verkeerde bloedgroep werd vastgesteld. Dat kan levensgevaarlijk zijn”, blikte ze terug op RTL.nl. “De medicatie die ze kreeg, bleek ook niet geschikt voor zwangere vrouwen.”
André Hazes komt met nieuw seizoen realifesoap: 'Volgend jaar weer draaien' (video)
09:18De TV van gisteren: Richard Groenendijk wint op primetime, weinig kijkers voor toespraak Koning
06:47Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'
11:23Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden