TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Mensen wonen graag in Ter Apel", vertelt Mark Baanders aan Hart van Nederland. De programmamaker weet waarover hij praat. Voor zijn serie Groeten uit Ter Apel woonde hij drie maanden in het Groningse dorp dat hoofdzakelijk bekend is vanwege het asielzoekerscentrum. Baanders' doel in die drie maanden: "Zo dicht mogelijk bij de kern van de plaats te komen."
Wat Baanders ziet, bevalt hem en in de tweede aflevering burgert hij al behoorlijk in. Hij krijgt een spoedcursus Gronings, ontmoet de oudste inwoners van het dorp en zet zijn tanden in een Groningse gehaktbal.
Ook bereidt hij zich voor op zijn optreden, waarbij hij hulp krijgt van Alex Vissering, een lokale beroemdheid vanwege zijn band de Troebadoers en zijn presentatieklussen bij TV Noord.
Groeten uit Ter Apel is elke woensdagavond om 21:00 uur te zien op NPO3. Deze aflevering volgt op woensdag 16 april 2025.
Koning Willem-Alexander en koningin Máxima geven exclusief interview in nieuwe documentaire
13:21Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer