TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Mensen wonen graag in Ter Apel", vertelt Mark Baanders aan Hart van Nederland. De programmamaker weet waarover hij praat. Voor zijn serie Groeten uit Ter Apel woonde hij drie maanden in het Groningse dorp dat hoofdzakelijk bekend is vanwege het asielzoekerscentrum. Baanders' doel in die drie maanden: "Zo dicht mogelijk bij de kern van de plaats te komen."
Wat Baanders ziet, bevalt hem en in de tweede aflevering burgert hij al behoorlijk in. Hij krijgt een spoedcursus Gronings, ontmoet de oudste inwoners van het dorp en zet zijn tanden in een Groningse gehaktbal.
Ook bereidt hij zich voor op zijn optreden, waarbij hij hulp krijgt van Alex Vissering, een lokale beroemdheid vanwege zijn band de Troebadoers en zijn presentatieklussen bij TV Noord.
Groeten uit Ter Apel is elke woensdagavond om 21:00 uur te zien op NPO3. Deze aflevering volgt op woensdag 16 april 2025.
De TV van gisteren: 100 Dagen sluit de reeks op televisie af met prachtige reacties
06:47Vanavond op TV: Dit was het nieuws, Vera, Mile 22
20:11Talpa trekt stekker uit NET5-programma Buzz
18:50Komt er een tweede seizoen van Waar De F*ck Is Stuk?
15:10Nieuw datingprogramma op komst bij SBS6: Datinghulp