TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Mensen wonen graag in Ter Apel", vertelt Mark Baanders aan Hart van Nederland. De programmamaker weet waarover hij praat. Voor zijn serie Groeten uit Ter Apel woonde hij drie maanden in het Groningse dorp dat hoofdzakelijk bekend is vanwege het asielzoekerscentrum. Baanders' doel in die drie maanden: "Zo dicht mogelijk bij de kern van de plaats te komen."
Wat Baanders ziet, bevalt hem en in de tweede aflevering burgert hij al behoorlijk in. Hij krijgt een spoedcursus Gronings, ontmoet de oudste inwoners van het dorp en zet zijn tanden in een Groningse gehaktbal.
Ook bereidt hij zich voor op zijn optreden, waarbij hij hulp krijgt van Alex Vissering, een lokale beroemdheid vanwege zijn band de Troebadoers en zijn presentatieklussen bij TV Noord.
Groeten uit Ter Apel is elke woensdagavond om 21:00 uur te zien op NPO3. Deze aflevering volgt op woensdag 16 april 2025.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland