TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Mensen wonen graag in Ter Apel", vertelt Mark Baanders aan Hart van Nederland. De programmamaker weet waarover hij praat. Voor zijn serie Groeten uit Ter Apel woonde hij drie maanden in het Groningse dorp dat hoofdzakelijk bekend is vanwege het asielzoekerscentrum. Baanders' doel in die drie maanden: "Zo dicht mogelijk bij de kern van de plaats te komen."
Wat Baanders ziet, bevalt hem en in de tweede aflevering burgert hij al behoorlijk in. Hij krijgt een spoedcursus Gronings, ontmoet de oudste inwoners van het dorp en zet zijn tanden in een Groningse gehaktbal.
Ook bereidt hij zich voor op zijn optreden, waarbij hij hulp krijgt van Alex Vissering, een lokale beroemdheid vanwege zijn band de Troebadoers en zijn presentatieklussen bij TV Noord.
Groeten uit Ter Apel is elke woensdagavond om 21:00 uur te zien op NPO3. Deze aflevering volgt op woensdag 16 april 2025.
De Bondgenoten-kijkers zijn helemaal klaar met Fabiënne
15:58Tina Nijkamp ziet grote verandering bij RTL: 'Datingprogramma's worden teruggedrongen'
15:00Dit is ook We Zijn er Bijna!: Bekijk de backstage beelden
13:46Talpa compenseert boze fans na technische problemen bij Ajax-wedstrijd
13:16Shelly Sterk liep gehoorschade op tijdens opnames van het tv-programma Galileo