TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Mensen wonen graag in Ter Apel", vertelt Mark Baanders aan Hart van Nederland. De programmamaker weet waarover hij praat. Voor zijn serie Groeten uit Ter Apel woonde hij drie maanden in het Groningse dorp dat hoofdzakelijk bekend is vanwege het asielzoekerscentrum. Baanders' doel in die drie maanden: "Zo dicht mogelijk bij de kern van de plaats te komen."
Wat Baanders ziet, bevalt hem en in de tweede aflevering burgert hij al behoorlijk in. Hij krijgt een spoedcursus Gronings, ontmoet de oudste inwoners van het dorp en zet zijn tanden in een Groningse gehaktbal.
Ook bereidt hij zich voor op zijn optreden, waarbij hij hulp krijgt van Alex Vissering, een lokale beroemdheid vanwege zijn band de Troebadoers en zijn presentatieklussen bij TV Noord.
Groeten uit Ter Apel is elke woensdagavond om 21:00 uur te zien op NPO3. Deze aflevering volgt op woensdag 16 april 2025.
Dit is waarom er op 8 oktober geen aflevering van De Slimste Mens te zien is
13:10Koopt deze BN'er het huis van de Meilandjes in Italië?
12:20Nieuw programma voor Herman van der Zandt: Taalmeesters
10:43Slecht nieuws voor Tijd voor MAX-fans: Martine van Os stopt 'binnenkort'
10:28Dirk uit Married at First Sight 2024 duikt op in nieuw datingprogramma