TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hans Teeuwen staat bekend om zijn grove taalgebruik. Zo ook in zijn theatershow Nou Lekker Dan. De recensenten bekennen er zelfs een beetje moe van te worden.
Waar recensent Rosalie Fleuren, die over Teeuwens show schreef voor de Theaterkrant, wel blij van werd, is de ruimte die de liedjes krijgen in zijn voorstelling. De cabaretier onderbreekt de sketches met een paar jazzy pianonummers, waaronder het protestlied van een oude witte heteroman.
Andere onderwerpen die Teeuwen aanhaalt zijn: het weer naar buiten kunnen na twee jaar binnenblijven door corona, het achterhaalde concept van ‘mannen en vrouwen’, ruftende Gonny en hoe lekker 'likes' zijn op social media. En hij heeft een rijtje bizarre vergeten wetenschappelijke uitvindingen voor zijn publiek in petto.
De TV van gisteren: De Verraders-kijkers vol lof over sterke speler Milo ter Reegen
20:41Verteller Daan Schuurmans geraakt door schrijnende details in Het Verhaal van Nederland
19:53Realityster Jacomien Zoer weer moeder geworden: 'We zijn compleet'
16:21Zaterdag in Only Joling: Gerard ontpopt zich tot hilarische reisleider
16:04Lubach vanavond eenmalig echt live te zien op RTL4