TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hans Teeuwen staat bekend om zijn grove taalgebruik. Zo ook in zijn theatershow Nou Lekker Dan. De recensenten bekennen er zelfs een beetje moe van te worden.
Waar recensent Rosalie Fleuren, die over Teeuwens show schreef voor de Theaterkrant, wel blij van werd, is de ruimte die de liedjes krijgen in zijn voorstelling. De cabaretier onderbreekt de sketches met een paar jazzy pianonummers, waaronder het protestlied van een oude witte heteroman.
Andere onderwerpen die Teeuwen aanhaalt zijn: het weer naar buiten kunnen na twee jaar binnenblijven door corona, het achterhaalde concept van ‘mannen en vrouwen’, ruftende Gonny en hoe lekker 'likes' zijn op social media. En hij heeft een rijtje bizarre vergeten wetenschappelijke uitvindingen voor zijn publiek in petto.
GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 februari 2026
06:47Vanavond op TV: Geheimen van het museum, Het roer om, Eddie the Eagle
23:26Ouders van Esmee (1) in Het Kinderziekenhuis maken indruk: 'De rouwkaartjes zijn al ontworpen'
19:23Kijkers blijven zich verbazen over intieme beelden Thomas en Chess in De Bondgenoten (video)
15:09Terugkijken: Plien en Bianca breken iedereen met hun hilarische act in LOL: Last One Laughing