TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hans Teeuwen staat bekend om zijn grove taalgebruik. Zo ook in zijn theatershow Nou Lekker Dan. De recensenten bekennen er zelfs een beetje moe van te worden.
Waar recensent Rosalie Fleuren, die over Teeuwens show schreef voor de Theaterkrant, wel blij van werd, is de ruimte die de liedjes krijgen in zijn voorstelling. De cabaretier onderbreekt de sketches met een paar jazzy pianonummers, waaronder het protestlied van een oude witte heteroman.
Andere onderwerpen die Teeuwen aanhaalt zijn: het weer naar buiten kunnen na twee jaar binnenblijven door corona, het achterhaalde concept van ‘mannen en vrouwen’, ruftende Gonny en hoe lekker 'likes' zijn op social media. En hij heeft een rijtje bizarre vergeten wetenschappelijke uitvindingen voor zijn publiek in petto.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'