TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hans Teeuwen staat bekend om zijn grove taalgebruik. Zo ook in zijn theatershow Nou Lekker Dan. De recensenten bekennen er zelfs een beetje moe van te worden.
Waar recensent Rosalie Fleuren, die over Teeuwens show schreef voor de Theaterkrant, wel blij van werd, is de ruimte die de liedjes krijgen in zijn voorstelling. De cabaretier onderbreekt de sketches met een paar jazzy pianonummers, waaronder het protestlied van een oude witte heteroman.
Andere onderwerpen die Teeuwen aanhaalt zijn: het weer naar buiten kunnen na twee jaar binnenblijven door corona, het achterhaalde concept van ‘mannen en vrouwen’, ruftende Gonny en hoe lekker 'likes' zijn op social media. En hij heeft een rijtje bizarre vergeten wetenschappelijke uitvindingen voor zijn publiek in petto.
Op deze datum is de documentaire INFARCT te zien
11:39Wilfred Genee deelt eerste beelden van Mi Dushi: Wat is dan liefde?
11:15Op deze datum start het nieuwe seizoen van Woeste Grond
10:36Suzan & Freek geven in nieuwe Videoland-documentaire intiem kijkje achter de schermen
10:24De TV van gisteren: VI-kijkers uiten felle kritiek op Johan Derksen in kwestie Dick Advocaat