TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Harrie Jekkers stond in 2018 voor het eerst in 23 jaar solo op de planken met een cabaretprogramma. Met Achter de duinen had de cabaretier zo’n succes in de Koninklijke Schouwburg in Den Haag dat een landelijke toernee volgde. BNNVARA zendt het eerste deel van een registratie uit van een van Jekkers’ Haagse voorstellingen.
Volgens de Hagenees zelf is Achter de Duinen zijn meest persoonlijke programma ooit. Hij zingt liedjes en speelt sketches over zijn jeugdherinneringen, vertelt over zijn vaders liefde voor voetbalclub ADO en over zijn deftige moeder. Ook geeft hij zijn visie op het Den Haag van nu en spreekt hij over zijn leven op Ibiza, waar hij woont. Het pleintje voor de Koninklijke Schouwburg werd in 2022 omgedoopt tot het Harrie Jekkersplein.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers
06:47Vanavond op TV: Toppers in concert 2025, Endeavour Morse, Commando