TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een sachertorte-hazelnootschuimtaart, een cheesecakeworteltaart of een tarte tatin met citroencrème en meringue. Zulk gebak kan zomaar op de werkbanken van Heel Holland Bakt verschijnen.
In de halve finale weten Robèrt van Beckhoven en Janny van der Heijden inmiddels wel dat de vier kandidaten geweldig kunnen bakken, maar weten die op hun beurt de perfecte combinatie van twee klassieke baksels te maken? De twee volgende opdrachten gooien er nog een schepje bovenop. Die bestaan uit een fruittaartje omhuld door een tentje van suikerglas en een mand van brood.
In de Van Goghaflevering bakten ze al een brood in de vorm van een zonnebloem, maar toen lag het deeg al klaar. Nu moeten ze Meester Boulanger Van Beckhoven laten zien dat hun brood net zo smakelijk is.
'Renze Klamer keert in september definitief terug met eigen talkshow op RTL 4'
17:54Raymond Mens maakt debuut als presentator in Nieuws van de Dag
17:36Pauw & De Wit straks ook elke zondag te zien
15:34Milan van Waardenburg deelt eerste beelden van The Passion 2026
15:16Kapingen centraal in indringend tweede deel van Twee Kanten van één Geschiedenis