TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een sachertorte-hazelnootschuimtaart, een cheesecakeworteltaart of een tarte tatin met citroencrème en meringue. Zulk gebak kan zomaar op de werkbanken van Heel Holland Bakt verschijnen.
In de halve finale weten Robèrt van Beckhoven en Janny van der Heijden inmiddels wel dat de vier kandidaten geweldig kunnen bakken, maar weten die op hun beurt de perfecte combinatie van twee klassieke baksels te maken? De twee volgende opdrachten gooien er nog een schepje bovenop. Die bestaan uit een fruittaartje omhuld door een tentje van suikerglas en een mand van brood.
In de Van Goghaflevering bakten ze al een brood in de vorm van een zonnebloem, maar toen lag het deeg al klaar. Nu moeten ze Meester Boulanger Van Beckhoven laten zien dat hun brood net zo smakelijk is.
Vanavond op TV: Reizen Waes: Terug naar Oekraïne, Got talent, Next
23:14Alle seizoenen van de iconische serie Beverly Hills 90210 terug op televisie
19:41Zien: de eerste beelden van de reallifesoap van André Hazes
15:45Kees van der Spek reist opnieuw de wereld over voor Kees van der Spek Ontmaskert
15:24René Froger krijgt eigen tv-portret bij RTL