TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een sachertorte-hazelnootschuimtaart, een cheesecakeworteltaart of een tarte tatin met citroencrème en meringue. Zulk gebak kan zomaar op de werkbanken van Heel Holland Bakt verschijnen.
In de halve finale weten Robèrt van Beckhoven en Janny van der Heijden inmiddels wel dat de vier kandidaten geweldig kunnen bakken, maar weten die op hun beurt de perfecte combinatie van twee klassieke baksels te maken? De twee volgende opdrachten gooien er nog een schepje bovenop. Die bestaan uit een fruittaartje omhuld door een tentje van suikerglas en een mand van brood.
In de Van Goghaflevering bakten ze al een brood in de vorm van een zonnebloem, maar toen lag het deeg al klaar. Nu moeten ze Meester Boulanger Van Beckhoven laten zien dat hun brood net zo smakelijk is.
Wanneer is de finale van Maestro op televisie te zien?
10:18Terugkijken: Monique pakt Denise keihard aan in slotaflevering De Hanslers
10:09Videoland maakt docuserie over hiphopcollectief New Wave
09:17Dit programma vervangt Steenrijk, Straatarm op SBS6
07:42De TV van gisteren: Veel kijkers voor slotaflevering De Hanslers: van de Piste naar de Playa