TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een sachertorte-hazelnootschuimtaart, een cheesecakeworteltaart of een tarte tatin met citroencrème en meringue. Zulk gebak kan zomaar op de werkbanken van Heel Holland Bakt verschijnen.
In de halve finale weten Robèrt van Beckhoven en Janny van der Heijden inmiddels wel dat de vier kandidaten geweldig kunnen bakken, maar weten die op hun beurt de perfecte combinatie van twee klassieke baksels te maken? De twee volgende opdrachten gooien er nog een schepje bovenop. Die bestaan uit een fruittaartje omhuld door een tentje van suikerglas en een mand van brood.
In de Van Goghaflevering bakten ze al een brood in de vorm van een zonnebloem, maar toen lag het deeg al klaar. Nu moeten ze Meester Boulanger Van Beckhoven laten zien dat hun brood net zo smakelijk is.
De TV van gisteren: Muzikale NPO-avond weet weinig kijkers te interesseren
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Alert: Missing persons unit, Old School
11:50Zien: dit zijn de eerste beelden van Beste Zangers 2026 (video)
11:40Cast Gooische Vrouwen verklapt details over nieuw seizoen (video)
09:27Catherine Keyl reageert in De Oranjezomer op boze Gordon: 'Dat is 35 jaar geleden!' (video)