TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Een sachertorte-hazelnootschuimtaart, een cheesecakeworteltaart of een tarte tatin met citroencrème en meringue. Zulk gebak kan zomaar op de werkbanken van Heel Holland Bakt verschijnen.
In de halve finale weten Robèrt van Beckhoven en Janny van der Heijden inmiddels wel dat de vier kandidaten geweldig kunnen bakken, maar weten die op hun beurt de perfecte combinatie van twee klassieke baksels te maken? De twee volgende opdrachten gooien er nog een schepje bovenop. Die bestaan uit een fruittaartje omhuld door een tentje van suikerglas en een mand van brood.
In de Van Goghaflevering bakten ze al een brood in de vorm van een zonnebloem, maar toen lag het deeg al klaar. Nu moeten ze Meester Boulanger Van Beckhoven laten zien dat hun brood net zo smakelijk is.
Videoland onthult de deelnemers van Paradise Hotel seizoen 2
13:40Heel Holland Bakt geeft tijdens kerstdagen een kijkje achter de schermen
13:15Eva Jinek maakt eindejaarsspecial van haar talkshow
13:00Frank Lammers en Tina de Bruin bemachtigen rol in tweede seizoen Single Bells
10:00Zo bereidt Merel Ek zich voor op Het Debat van Nederland: 'Is al bijna een fulltimebaan'