TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Iets wat goed smaakt, moet je niet veranderen. De ingrediënten van succesformule Heel Holland Bakt zijn dit twaalfde seizoen dus nagenoeg ongewijzigd. Wél stappen er tien verse deelnemers de baktent in.
De 82-jarige Wim is dit seizoen de oudste amateurbakker. "Ik heb de geraniums afbesteld en ga ervoor om zo goed mogelijk te presteren in de baktent”, zo zegt hij op de programmawebsite. Klassieke baksels zijn favoriet bij de gepensioneerde makelaar en hij heeft een broertje dood aan 'ingewikkelde constructies'. Toch moet hij daar in deze eerste aflevering al aan geloven.
Het Franse dessert Paris Brest en de gevulde koeken zijn nog redelijk ongecompliceerd, maar als spektakelstuk moeten Wim en zijn medekandidaten de jurk van jurylid Janny van der Heijden maken.
Heel Holland Bakt is vanaf 27 oktober iedere zondag om 20:30 uur te zien bij MAX op NPO 1.
Komt er nog een tweede seizoen van Let's Play Ball op SBS6?
17:30Domien Verschuuren wordt de nieuwe voice-over van De Verhulstjes na overlijden Cees Geel
16:21Wordt Hitster een succes op Nederlandse televisie?
15:45Winnaar Gouden Televizier-Ring 2026: De Bondgenoten
15:15Meneer de Uil is terug: De Fabeltjeskrant krijgt een compleet nieuw jasje