TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Iets wat goed smaakt, moet je niet veranderen. De ingrediënten van succesformule Heel Holland Bakt zijn dit twaalfde seizoen dus nagenoeg ongewijzigd. Wél stappen er tien verse deelnemers de baktent in.
De 82-jarige Wim is dit seizoen de oudste amateurbakker. "Ik heb de geraniums afbesteld en ga ervoor om zo goed mogelijk te presteren in de baktent”, zo zegt hij op de programmawebsite. Klassieke baksels zijn favoriet bij de gepensioneerde makelaar en hij heeft een broertje dood aan 'ingewikkelde constructies'. Toch moet hij daar in deze eerste aflevering al aan geloven.
Het Franse dessert Paris Brest en de gevulde koeken zijn nog redelijk ongecompliceerd, maar als spektakelstuk moeten Wim en zijn medekandidaten de jurk van jurylid Janny van der Heijden maken.
Heel Holland Bakt is vanaf 27 oktober iedere zondag om 20:30 uur te zien bij MAX op NPO 1.
Jan Versteegh staat stil bij Bondgenoten-mijlpaal
08:53Verklapt Martine van Os hier wie haar Tijd voor MAX-opvolger wordt?
08:04De TV van gisteren: dochter Miljoenenjacht-thuiswinnaar krijgt er flink van langs
06:47Vanavond op TV: Strijders, Kees van der Spek ontmaskert, The Bourne Legacy
23:50Op deze datum start Het Sinterklaasjournaal in 2026