TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Iets wat goed smaakt, moet je niet veranderen. De ingrediënten van succesformule Heel Holland Bakt zijn dit twaalfde seizoen dus nagenoeg ongewijzigd. Wél stappen er tien verse deelnemers de baktent in.
De 82-jarige Wim is dit seizoen de oudste amateurbakker. "Ik heb de geraniums afbesteld en ga ervoor om zo goed mogelijk te presteren in de baktent”, zo zegt hij op de programmawebsite. Klassieke baksels zijn favoriet bij de gepensioneerde makelaar en hij heeft een broertje dood aan 'ingewikkelde constructies'. Toch moet hij daar in deze eerste aflevering al aan geloven.
Het Franse dessert Paris Brest en de gevulde koeken zijn nog redelijk ongecompliceerd, maar als spektakelstuk moeten Wim en zijn medekandidaten de jurk van jurylid Janny van der Heijden maken.
Heel Holland Bakt is vanaf 27 oktober iedere zondag om 20:30 uur te zien bij MAX op NPO 1.
De TV van gisteren: 'Een van de beste The Passion-edities in jaren' en bloedstollend spannend slot van de verraders
06:00A Beautiful Mess met Carice van Houten stream je nu bij NPO Start
22:03Zo loopt De Verraders 2026 af
21:20The Passion-kijkers zijn het over 1 ding helemaal eens: 'Hij maakt het alleen al het kijken waard'
18:34Bauers delen heugelijk nieuws: 'Eerder dan verwacht'