TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Iets wat goed smaakt, moet je niet veranderen. De ingrediënten van succesformule Heel Holland Bakt zijn dit twaalfde seizoen dus nagenoeg ongewijzigd. Wél stappen er tien verse deelnemers de baktent in.
De 82-jarige Wim is dit seizoen de oudste amateurbakker. "Ik heb de geraniums afbesteld en ga ervoor om zo goed mogelijk te presteren in de baktent”, zo zegt hij op de programmawebsite. Klassieke baksels zijn favoriet bij de gepensioneerde makelaar en hij heeft een broertje dood aan 'ingewikkelde constructies'. Toch moet hij daar in deze eerste aflevering al aan geloven.
Het Franse dessert Paris Brest en de gevulde koeken zijn nog redelijk ongecompliceerd, maar als spektakelstuk moeten Wim en zijn medekandidaten de jurk van jurylid Janny van der Heijden maken.
Heel Holland Bakt is vanaf 27 oktober iedere zondag om 20:30 uur te zien bij MAX op NPO 1.
Partnerbijdrage
Dit zijn de eerste beelden van Los Het Op! en deze BN'ers zien we in aflevering 1
15:42Housewife of Amsterdam-Maria Tailor na twee nachten ontslagen uit het ziekenhuis
14:13Erik van Looy reageert op onverwachte hit: 'Misschien zien ze het verschil niet'
13:08Esther uit B&B Vol Liefde kreeg heftig nieuws na opnames: 'Ik heb geen idee hoe de toekomst eruitziet'
12:01Opnames nieuw seizoen Tonnano afgerond, gaat kijkers volgens Achmed Akkabi 'omverblazen'