TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Iets wat goed smaakt, moet je niet veranderen. De ingrediënten van succesformule Heel Holland Bakt zijn dit twaalfde seizoen dus nagenoeg ongewijzigd. Wél stappen er tien verse deelnemers de baktent in.
De 82-jarige Wim is dit seizoen de oudste amateurbakker. "Ik heb de geraniums afbesteld en ga ervoor om zo goed mogelijk te presteren in de baktent”, zo zegt hij op de programmawebsite. Klassieke baksels zijn favoriet bij de gepensioneerde makelaar en hij heeft een broertje dood aan 'ingewikkelde constructies'. Toch moet hij daar in deze eerste aflevering al aan geloven.
Het Franse dessert Paris Brest en de gevulde koeken zijn nog redelijk ongecompliceerd, maar als spektakelstuk moeten Wim en zijn medekandidaten de jurk van jurylid Janny van der Heijden maken.
Heel Holland Bakt is vanaf 27 oktober iedere zondag om 20:30 uur te zien bij MAX op NPO 1.
Jan Smit laat zich eindelijk overhalen tot een duet in de laatste aflevering van Beste Zangers
13:25Deze twee deelnemers van De Bondgenoten hebben spijt dat ze naar huis zijn gegaan
13:00Marly van der Velden laat zich uit over de toekomst van GTST
11:34Tina Nijkamp: 'Ik denk dat de Gouden Televizier-Ring naar dit programma gaat'
10:47Nederlandse Downton Abbey op komst? Grand Hotel aan Zee is kostuumdrama uit Noordwijk