TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De rest van de week zal Leonie ter Braak te zien zijn.
Aangezien komende week het WK Voetbal van start gaat waar de presentatrice zich op zou focussen, was het even de vraag of ze überhaupt nog wel tijd had voor HLF8. Maar dat blijkt dus wel het geval. "Leonie heeft ook nog een ander programma, dus die kan het onmogelijk vijf dagen doen", vertelde Hélène gisteravond bij Vandaag Inside. Daarom blijft zij voorlopig op maandag de honneurs waarnemen.
Ondanks eerdere kritische uitspraken over het programma vindt ze dat zeker geen straf. "Ik moet eerlijk zeggen: ik vind het ook best wel leuk geworden de laatste tijd. Zeker in het nieuwe format", aldus Hélène. "Ik weet heus wel dat ik het soms beter moet doen. Zoals vandaag, het was een beetje rommelig. (...) Daar heb ik af en toe last van, maar dan moet ik iets meer leiding geven. Ik heb er best wel lol in en ik vind het heel leuk om die maandag te blijven doen, want daar zit ook heel veel sport in."
Benieuwd wat ze er nog meer over te zeggen heeft? Bekijk dan snel de video hieronder!
HLF8 is elke doordeweekse dag om 19:30 uur te zien op SBS6.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?