TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De rest van de week zal Leonie ter Braak te zien zijn.
Aangezien komende week het WK Voetbal van start gaat waar de presentatrice zich op zou focussen, was het even de vraag of ze überhaupt nog wel tijd had voor HLF8. Maar dat blijkt dus wel het geval. "Leonie heeft ook nog een ander programma, dus die kan het onmogelijk vijf dagen doen", vertelde Hélène gisteravond bij Vandaag Inside. Daarom blijft zij voorlopig op maandag de honneurs waarnemen.
Ondanks eerdere kritische uitspraken over het programma vindt ze dat zeker geen straf. "Ik moet eerlijk zeggen: ik vind het ook best wel leuk geworden de laatste tijd. Zeker in het nieuwe format", aldus Hélène. "Ik weet heus wel dat ik het soms beter moet doen. Zoals vandaag, het was een beetje rommelig. (...) Daar heb ik af en toe last van, maar dan moet ik iets meer leiding geven. Ik heb er best wel lol in en ik vind het heel leuk om die maandag te blijven doen, want daar zit ook heel veel sport in."
Benieuwd wat ze er nog meer over te zeggen heeft? Bekijk dan snel de video hieronder!
HLF8 is elke doordeweekse dag om 19:30 uur te zien op SBS6.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Nieuw seizoen van De Roelvinkjes in de maak
18:35Anita Witzier en Klaas van Kruistum gaan 40 dagen vasten voor nieuw tv-programma
14:38Video: Xandra Velzeboer is ontroostbaar na valpartij halve finale shorttrack
14:13Peter Pannekoek weer terug in Dit Was Het Nieuws
13:51Marieke en Daphne presenteren Kopen Zonder Kijken: 'Bijzonder om dit met RTL-team op te vangen'