TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De rest van de week zal Leonie ter Braak te zien zijn.
Aangezien komende week het WK Voetbal van start gaat waar de presentatrice zich op zou focussen, was het even de vraag of ze überhaupt nog wel tijd had voor HLF8. Maar dat blijkt dus wel het geval. "Leonie heeft ook nog een ander programma, dus die kan het onmogelijk vijf dagen doen", vertelde Hélène gisteravond bij Vandaag Inside. Daarom blijft zij voorlopig op maandag de honneurs waarnemen.
Ondanks eerdere kritische uitspraken over het programma vindt ze dat zeker geen straf. "Ik moet eerlijk zeggen: ik vind het ook best wel leuk geworden de laatste tijd. Zeker in het nieuwe format", aldus Hélène. "Ik weet heus wel dat ik het soms beter moet doen. Zoals vandaag, het was een beetje rommelig. (...) Daar heb ik af en toe last van, maar dan moet ik iets meer leiding geven. Ik heb er best wel lol in en ik vind het heel leuk om die maandag te blijven doen, want daar zit ook heel veel sport in."
Benieuwd wat ze er nog meer over te zeggen heeft? Bekijk dan snel de video hieronder!
HLF8 is elke doordeweekse dag om 19:30 uur te zien op SBS6.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Schattig: Jacomien Zoer laat haar pasgeboren zoontje zien
09:16Dit is waarom er op maandag 27 april 2026 geen nieuwe aflevering van Kopen Zonder Kijken is
09:13De TV van gisteren: de kijkers van Married at First Sight hebben medelijden met Ferenc
21:29Kijkers opnieuw lovend over Het Verhaal van Nederland – De Tweede Wereldoorlog
15:41Vanaf deze datum is het vijfde seizoen van De Erfgenaam te zien
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
