TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Nederland heeft een kort lontje al veel televisiecarrières vroegtijdig beëindigd. Gordon Ramsay heeft er daarentegen zijn verdienmodel van gemaakt. Ook in het nieuwe seizoen van Hell’s Kitchen beledigt de heetgebakerde televisiekok kandidaten tot op het bot.
De deelnemers moeten dus niet alleen over een culinair talent beschikken, maar ook over een olifantenhuid. Er staat dan ook wat op het spel: de winnaar van deze afvalrace wordt de nieuwe chef-kok van een vijfsterrenhotel in Las Vegas. Daarbij hoort een jaarsalaris van een kwart miljoen dollar.
In de eerste aflevering proberen de kandidaten indruk te maken op Ramsay met hun favoriete gerechten. Maar tijdens de avonddienst blijkt niet iedereen bestand tegen de druk van Hell’s kitchen.
Partnerbijdrage
Partnerbijdrage
Tranen om bijzondere versie Heb je even voor mij in The Winner Takes it All
08:39De TV van gisteren: The Winner Takes it All verslaat Pandora, maar kritiek op 'ongeloofwaardige' jury groeit
06:47Vanavond op TV: Ruben langs de Zuid-Chinese Zee, The floor, The Back-Up Plan
23:59Kijk vanavond naar de herhaling van de Golden Globes 2026 op FilmBox
11:09Van wintersport naar zon, maar zonder vetpot: dit verdiende Denise aan De Hanslers-serie