TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Nederland heeft een kort lontje al veel televisiecarrières vroegtijdig beëindigd. Gordon Ramsay heeft er daarentegen zijn verdienmodel van gemaakt. Ook in het nieuwe seizoen van Hell’s Kitchen beledigt de heetgebakerde televisiekok kandidaten tot op het bot.
De deelnemers moeten dus niet alleen over een culinair talent beschikken, maar ook over een olifantenhuid. Er staat dan ook wat op het spel: de winnaar van deze afvalrace wordt de nieuwe chef-kok van een vijfsterrenhotel in Las Vegas. Daarbij hoort een jaarsalaris van een kwart miljoen dollar.
In de eerste aflevering proberen de kandidaten indruk te maken op Ramsay met hun favoriete gerechten. Maar tijdens de avonddienst blijkt niet iedereen bestand tegen de druk van Hell’s kitchen.
The Winner Takes It All krijgt tweede seizoen: 'Geef je op'
06:47Vanavond op TV: Verborgen verleden, The winner takes it all, Spies in Disguise
22:13Suzan en Britt zorgen voor kippenvelmoment met spontaan duet in The Voice of Holland
15:17Susanna Klibansky over nieuwe acteerklus: 'Natuurlijk heb ik meteen 'ja' gezegd'
14:04Geen totale kaalslag bij de NPO: misschien toch hoop voor Kassa, Rail Away of Carrie op Vrijdag?