TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Nederland heeft een kort lontje al veel televisiecarrières vroegtijdig beëindigd. Gordon Ramsay heeft er daarentegen zijn verdienmodel van gemaakt. Ook in het nieuwe seizoen van Hell’s Kitchen beledigt de heetgebakerde televisiekok kandidaten tot op het bot.
De deelnemers moeten dus niet alleen over een culinair talent beschikken, maar ook over een olifantenhuid. Er staat dan ook wat op het spel: de winnaar van deze afvalrace wordt de nieuwe chef-kok van een vijfsterrenhotel in Las Vegas. Daarbij hoort een jaarsalaris van een kwart miljoen dollar.
In de eerste aflevering proberen de kandidaten indruk te maken op Ramsay met hun favoriete gerechten. Maar tijdens de avonddienst blijkt niet iedereen bestand tegen de druk van Hell’s kitchen.
Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger