TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Nederland heeft een kort lontje al veel televisiecarrières vroegtijdig beëindigd. Gordon Ramsay heeft er daarentegen zijn verdienmodel van gemaakt. Ook in het nieuwe seizoen van Hell’s Kitchen beledigt de heetgebakerde televisiekok kandidaten tot op het bot.
De deelnemers moeten dus niet alleen over een culinair talent beschikken, maar ook over een olifantenhuid. Er staat dan ook wat op het spel: de winnaar van deze afvalrace wordt de nieuwe chef-kok van een vijfsterrenhotel in Las Vegas. Daarbij hoort een jaarsalaris van een kwart miljoen dollar.
In de eerste aflevering proberen de kandidaten indruk te maken op Ramsay met hun favoriete gerechten. Maar tijdens de avonddienst blijkt niet iedereen bestand tegen de druk van Hell’s kitchen.
Programma Olympische Winterspelen donderdag 19 februari: Nuis en Wennemars komen in actie op 1.500 meter
03:42Komende week in GTST: Zinloze zelfdeceptie en de consciëntieuze comazuipers
20:20'Eén tegen 100 terug naar de zondag'
20:04'Op deze datum start de serie Kees Flodder'
19:15Teun Kuilboer stopt per direct met zijn rol als Willem in Sleepers: 'Er is een onwerkbare situatie gecreëerd'