TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
John Williams en zijn assisterende klussers zijn in Drenthe. Het leed waar Help, Mijn Man Is Klusser zich deze aflevering afspeelt, is in 't Haantje. Dit dorp van slechts 55 hectare groot ligt vlak bij Emmen. Hier wonen Remi en Sarah met hun zoontje. Degene die Williams benaderde is Irma, de tweelingzus van Remi. Ze vond dat ze moest ingrijpen, al was het alleen al voor haar kleine neefje.
Het huis waar haar broer en zijn gezin wonen is een overduidelijk klushuis; de benedenverdieping is een bouwput en het is er koud. De bovenverdieping is slechts deels verwarmd. Ook Williams weet niet wat hij ziet. "Na zoveel jaren had ik niet verwacht dat ik nog steeds geshockeerd zou raken, maar ook dát is dit seizoen weer gelukt!" zei de presentator voor RTL.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk