TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mark Rutte, Sigrid Kaag, Wopke Hoekstra, Carola Schouten, Farid Azarkan en zelfs Kees van der Staaij: allemaal keren ze niet terug in de Tweede Kamer. De leegloop na de val van het kabinet-Rutte IV is niet ongewoon, maar het grote aantal prominenten dat de politiek verlaat is opvallend. Blijft er nog wel genoeg ervaring over in het parlement?
In Help! Wie Wil het Land Vertegenwoordigen? spreekt Nadia Zerouali met Attje Kuijken, Klaas Dijkhoff en Sylvana Simons. Ze vertellen wat hen bewoog om ergens anders aan de slag te gaan en wat er moet gebeuren om het werk van volksvertegenwoordiger aantrekkelijker te maken. Tim de Wit vergelijkt de Nederlandse situatie met die in het buitenland en Felix Rottenberg plaatst de informatie in een historisch perspectief.
Help! Wie Wil het Land Vertegenwoordigen? is op donderdag 2 november om 22:19 uur te zien bij HUMAN op NPO2.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel