TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mark Rutte, Sigrid Kaag, Wopke Hoekstra, Carola Schouten, Farid Azarkan en zelfs Kees van der Staaij: allemaal keren ze niet terug in de Tweede Kamer. De leegloop na de val van het kabinet-Rutte IV is niet ongewoon, maar het grote aantal prominenten dat de politiek verlaat is opvallend. Blijft er nog wel genoeg ervaring over in het parlement?
In Help! Wie Wil het Land Vertegenwoordigen? spreekt Nadia Zerouali met Attje Kuijken, Klaas Dijkhoff en Sylvana Simons. Ze vertellen wat hen bewoog om ergens anders aan de slag te gaan en wat er moet gebeuren om het werk van volksvertegenwoordiger aantrekkelijker te maken. Tim de Wit vergelijkt de Nederlandse situatie met die in het buitenland en Felix Rottenberg plaatst de informatie in een historisch perspectief.
Help! Wie Wil het Land Vertegenwoordigen? is op donderdag 2 november om 22:19 uur te zien bij HUMAN op NPO2.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht