TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mark Rutte, Sigrid Kaag, Wopke Hoekstra, Carola Schouten, Farid Azarkan en zelfs Kees van der Staaij: allemaal keren ze niet terug in de Tweede Kamer. De leegloop na de val van het kabinet-Rutte IV is niet ongewoon, maar het grote aantal prominenten dat de politiek verlaat is opvallend. Blijft er nog wel genoeg ervaring over in het parlement?
In Help! Wie Wil het Land Vertegenwoordigen? spreekt Nadia Zerouali met Attje Kuijken, Klaas Dijkhoff en Sylvana Simons. Ze vertellen wat hen bewoog om ergens anders aan de slag te gaan en wat er moet gebeuren om het werk van volksvertegenwoordiger aantrekkelijker te maken. Tim de Wit vergelijkt de Nederlandse situatie met die in het buitenland en Felix Rottenberg plaatst de informatie in een historisch perspectief.
Help! Wie Wil het Land Vertegenwoordigen? is op donderdag 2 november om 22:19 uur te zien bij HUMAN op NPO2.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden