TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op 1 juli 1863 kwam er officieel een einde aan de slavernij in de toenmalige koloniën Suriname en de Nederlandse Antillen. Dit wordt jaarlijks op deze dag herdacht.
De officiële ceremonie vindt plaats bij het Nationaal Monument Slavernijverleden in het Amsterdamse Oosterpark. Naast burgemeester Halsema en vertegenwoordigers van het kabinet zijn daarbij ministers van Curaçao, St. Maarten en Aruba en ambassadeurs van Suriname, Ghana en Zuid-Afrika aanwezig.
De NOS zendt de herdenkingsplechtigheid live uit op NPO 1. Om 19.10 volgt op NPO 2 een terugblik op de dag met gesprekken en reportages. Daarnaast doet Malou Petter verslag vanaf Keti Koti Festival, dat na het officiële gedeelte van start gaat. De presentatie van de dag is in handen van Simone Weimans.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Keert Britt na Diederik ook terug in De Bondgenoten? Dit zegt ze zelf
10:00Buddy Vedder vindt dít een van de beste series ooit gemaakt: 'Je weet niet wat je kunt verwachten'
09:50Dit is hoe lang het nieuwe seizoen van B&B Vol Liefde duurt
09:45Terugkijken: Lionel Messi dolt Algerije met prachtige hattrick tijdens WK voetbal
09:22De eerste beelden van de nieuwe Netflix-serie De Eetclub zijn verschenen