TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op 1 juli 1863 kwam er officieel een einde aan de slavernij in de toenmalige koloniën Suriname en de Nederlandse Antillen. Dit wordt jaarlijks op deze dag herdacht.
De officiële ceremonie vindt plaats bij het Nationaal Monument Slavernijverleden in het Amsterdamse Oosterpark. Naast burgemeester Halsema en vertegenwoordigers van het kabinet zijn daarbij ministers van Curaçao, St. Maarten en Aruba en ambassadeurs van Suriname, Ghana en Zuid-Afrika aanwezig.
De NOS zendt de herdenkingsplechtigheid live uit op NPO 1. Om 19.10 volgt op NPO 2 een terugblik op de dag met gesprekken en reportages. Daarnaast doet Malou Petter verslag vanaf Keti Koti Festival, dat na het officiële gedeelte van start gaat. De presentatie van de dag is in handen van Simone Weimans.
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar