TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op 1 juli 1863 kwam er officieel een einde aan de slavernij in de toenmalige koloniën Suriname en de Nederlandse Antillen. Dit wordt jaarlijks op deze dag herdacht.
De officiële ceremonie vindt plaats bij het Nationaal Monument Slavernijverleden in het Amsterdamse Oosterpark. Naast burgemeester Halsema en vertegenwoordigers van het kabinet zijn daarbij ministers van Curaçao, St. Maarten en Aruba en ambassadeurs van Suriname, Ghana en Zuid-Afrika aanwezig.
De NOS zendt de herdenkingsplechtigheid live uit op NPO 1. Om 19.10 volgt op NPO 2 een terugblik op de dag met gesprekken en reportages. Daarnaast doet Malou Petter verslag vanaf Keti Koti Festival, dat na het officiële gedeelte van start gaat. De presentatie van de dag is in handen van Simone Weimans.
Heb je altijd al eens kruisdrager willen zijn bij The Passion? Dat kan!
13:02Michella Kox roemt collega reality-ster Monique Hansler: 'Heeft maling aan iedereen'
12:37Chantal Janzen: 'Martijn Krabbé stuurde me selfies tijdens The Voice of Holland'
12:15Terror Jaap is prijzengeld van De Gouden Kooi helemaal niet kwijtgeraakt
12:05Kijkers van House of Villains hebben medelijden met Big Brother-Ruud