TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Herinneringen zijn waardevol, maar helaas is het niet vanzelfsprekend dat ze blijven. Bij mensen met dementie kan muziek vergeten herinneringen naar boven halen. Daarom organiseerde Alzheimer Nederland eerder dit jaar het Herinneringen Top 50 Concert. De maanden voorafgaand aan het concert konden mensen stemmen op Nederlandse liedjes waaraan zij mooie herinneringen hebben.
Bekende Nederlandse artiesten als Anouk, Brigitte Kaandorp, Waylon, Nick Schilder, Douwe Bob, Jaap Reesema, Paul de Leeuw en Willeke Alberti brachten in de Ziggo Dome de meeste genoemde nummers ten gehore. Het cabaretduo Veldhuis & Kemper presenteerde de avond. Het concert was zo’n succes dat er in 2024 een vervolg komt. Stemmen kan via de website van Alzheimer Nederland.
Donny Roelvink (28) doet controversiële uitspraken over rol van zijn toekomstige vrouw: 'Als ik haar dingen moet verbieden is ze al mijn vrouw niet'
12:22Bassie & Adriaan-acteur Hans Beijer op 78-jarige leeftijd overleden
12:15Naaktkalender van De Grannies van Amsterdam levert groot geldbedrag op
11:32FOMO show-ster Tobias Camman (37) baalt van zijn werk: 'Hartstikke sneu na je 30e'
11:10Wietze de Jager (37) loopt brandwonden op na radiostunt: 'Heftige pijn'