TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op 14 maart 1945 werd Hermannus (Herman) Jantinus van Veen geboren. De Utrechtse podiumkunstenaar is nu dus tachtig jaar, en dat wordt gevierd met een driedelige documentairereeks. Ivo Niehe volgt Van Veen naar optredens en interviewt hem over zijn indrukwekkende, veelzijdige carrière.
Herman is zowel cabaretier, zanger en muzikant als schrijver, schilder en kinderrechtenactivist. Ook zijn kinderen en z’n echtgenote, de Belgische Gaëtane Bouchez, komen aan het woord. Uit Herman van Veen 80! komt ook naar voren wat een grootheid hij is in de Duitstalige landen, en hoe hij in zalen van Zuid-Afrika tot de Verenigde Staten heeft gestaan.
Overigens was de originele titel van deze reeks Als het net even anders was gegaan, naar Van Veens lied uit 1981.
Herman van Veen 80! zie je op vrijdag 14 maart 2025 vanaf 22:25 uur bij MAX op NPO 1.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers