TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Chaka Khan, Whitney Houston, Cher: sterke vrouwen met swingende nummers in overvloed in dit slot van Het Beste Van... Disco.
Cher heeft in haar lange carrière heel wat verschillende genres verkend. Ze begon als helft van het duo Sonny & Cher, met onvergetelijke nummers Little Man en I Got You Babe. Na 1973 leek de koek op voor de zangeres, maar eind jaren 80 greep ze haar plek in de schijnwerpers plotseling terug, met pakkende popsongs als If I Could Turn Back Time.
Er volgde in 1998 een nog groter succes: haar Believe bereikte de toppositie in de Top 40, 32 jaar na haar vorige topnotering Little Man. Met Strong Enough ging ze door op dit ingeslagen pad. Onder anderen Anita Witzier en Gerard Joling bespreken dit nummer. (HH)
Plannen voor studioterugkeer kerstspecial All You Need Is Love de prullenbak in
19:33Brein achter miljoenenroof op Schiphol doet voor het eerst zijn verhaal in Videoland-docu
15:36Patrick Martens over mogelijke reboot ZOOP: 'Zitten mensen daarop te wachten?'
15:14Kees van der Spek haalt uit naar critici: 'Wij zijn geen arrestatieteam'
14:06Nieuwe gezichten en oude problemen: Dit zijn de eerste beelden van Medisch Centrum West