TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van 1978 tot 1984 was Doe Maar de stem van een generatie. In Het beste van ... Doe Maar blikt presentator Ad Visser terug op die tijd met beelden uit het rijke archief van Toppop, waar de groep vaak te gast was.
De in 2022 overleden Henny Vrienten en Ernst Jansz waren tieneridolen en ook het Toppop-publiek was amper te houden als Doe Maar op het podium verscheen. Liedjes als ‘Pa’, ‘32 jaar’, ‘Doris Day’ en ‘Is dit alles’ sloegen in als een bom. Visser vertelt hoe hij het succes van de band zag.
Ook veel bekende Nederlanders hadden in hun jonge jaren een band met de groep, waarvan de populariteit in de jaren 80 bij vlagen deed denken aan Beatlemania. Doe Maar hield het wel een stuk langer vol dan The Beatles: de band trad in 2021 nog samen op. (HH)
De startdatum van Flikken Maastricht seizoen 21 is bekend
13:04De Bondgenoten-fans weten het zeker: 'Anouk keert terug'
10:59Johan Derksen mist Sinan Can als tafelgast bij Vandaag Inside: 'Hij mag niet aanschuiven bij de vijand'
10:42Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is