TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van 1978 tot 1984 was Doe Maar de stem van een generatie. In Het beste van ... Doe Maar blikt presentator Ad Visser terug op die tijd met beelden uit het rijke archief van Toppop, waar de groep vaak te gast was.
De in 2022 overleden Henny Vrienten en Ernst Jansz waren tieneridolen en ook het Toppop-publiek was amper te houden als Doe Maar op het podium verscheen. Liedjes als ‘Pa’, ‘32 jaar’, ‘Doris Day’ en ‘Is dit alles’ sloegen in als een bom. Visser vertelt hoe hij het succes van de band zag.
Ook veel bekende Nederlanders hadden in hun jonge jaren een band met de groep, waarvan de populariteit in de jaren 80 bij vlagen deed denken aan Beatlemania. Doe Maar hield het wel een stuk langer vol dan The Beatles: de band trad in 2021 nog samen op. (HH)
De TV van gisteren: Dramatisch lage start Got Talent met Vlaamse talenten
08:52Zien: hereniging Patricia Paay en Adam Curry na vijftien jaar: 'Who's counting?'
08:42Jack van Gelder (75) open over vertrek bij De oranjezondag: ‘Ik ben gewoon gecanceld’
08:37B&B vol liefde-Sabina over snelle exit bij Fred: ‘Hij wilde gewoon de hele tijd aan me zitten’
08:33Diego González-Clark laat zoon Sem acteerdebuut maken in GTST