TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van 1978 tot 1984 was Doe Maar de stem van een generatie. In Het beste van ... Doe Maar blikt presentator Ad Visser terug op die tijd met beelden uit het rijke archief van Toppop, waar de groep vaak te gast was.
De in 2022 overleden Henny Vrienten en Ernst Jansz waren tieneridolen en ook het Toppop-publiek was amper te houden als Doe Maar op het podium verscheen. Liedjes als ‘Pa’, ‘32 jaar’, ‘Doris Day’ en ‘Is dit alles’ sloegen in als een bom. Visser vertelt hoe hij het succes van de band zag.
Ook veel bekende Nederlanders hadden in hun jonge jaren een band met de groep, waarvan de populariteit in de jaren 80 bij vlagen deed denken aan Beatlemania. Doe Maar hield het wel een stuk langer vol dan The Beatles: de band trad in 2021 nog samen op. (HH)
Kijkers geraakt door emotioneel eerbetoon aan Cees Geel in Flikken Rotterdam
15:37Nieuw seizoen Boer Zoekt Vrouw krijgt kick-off
13:52Dit programma vervangt Een Buitengewoon Gesprek op NPO1
12:40Marjolein en Dylan flirten erop los in De Bondgenoten: 'Doe geen shirt aan'
12:24Wolter Kroes vertelt wat we van zijn reallifesoap De Kroesjes kunnen verwachten