TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Van 1978 tot 1984 was Doe Maar de stem van een generatie. In Het beste van ... Doe Maar blikt presentator Ad Visser terug op die tijd met beelden uit het rijke archief van Toppop, waar de groep vaak te gast was.
De in 2022 overleden Henny Vrienten en Ernst Jansz waren tieneridolen en ook het Toppop-publiek was amper te houden als Doe Maar op het podium verscheen. Liedjes als ‘Pa’, ‘32 jaar’, ‘Doris Day’ en ‘Is dit alles’ sloegen in als een bom. Visser vertelt hoe hij het succes van de band zag.
Ook veel bekende Nederlanders hadden in hun jonge jaren een band met de groep, waarvan de populariteit in de jaren 80 bij vlagen deed denken aan Beatlemania. Doe Maar hield het wel een stuk langer vol dan The Beatles: de band trad in 2021 nog samen op. (HH)
Partnerbijdrage
Deze programma's en films kijk je op kerstavond 2025
11:06Op deze datum keert The Connection terug op televisie
10:05De stembussen voor de Gouden Televizier-Ring 2026 gaan voor het eerst open
09:52De Reünie met Herman van der Zandt krijgt een nieuw seizoen
09:34Alles wat je moet weten over de nieuwe KRO-NCRV dramaserie Badgast