TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tina Turner groeide op in een arm gezin vol geweld en werd tijdens haar huwelijk mishandeld door haar man Ike. Ze overwon haar verleden en werd een van de succesvolste vrouwen in de muziekindustrie. En een van de liefste, weet William Rutten.
Na haar dood dit voorjaar, blikte de fotograaf terug op zijn ervaringen met de wereldster, met wie hij heel fijn samenwerkte. "Wat een cadeautje was dat. Die vrouw was één brok van emotie en expressie. En toen ik acht foto's van haar tentoonstelde in Utrecht, vond ze dit ook alleen maar leuk. Er hoefde niets bewerkt of gewijzigd te worden", vertelt hij aan Libelle. "Ook is ze het voorbeeld dat je na een moeilijk leven, er nog zoiets moois van kunt maken."
BN'ers halen in Het beste van ... herinneringen op aan de zangeres.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Dave Roelvink maakt profdebuut in nieuwe editie van Boxing Gladiators
17:25AVROTROS deelt eerste beelden en startdatum van nieuw seizoen De Bauers
16:09Hier zouden MAFS-Domenik en Ferenc volmondig 'ja' op zeggen
14:21Eerste reacties op GTST-zomercliff binnen: 'Wat een niveau!' en 'Saaiste cliffhanger ooit'
14:03AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027