TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Tineke Schouten is de ‘koningin van de typetjes’. Vorig jaar vierde ze haar veertigjarig jubileum en kreeg ze de VSCD Oeuvreprijs. “Tineke Schouten is een vakvrouw die in Nederland geen gelijke kent”, stond in het juryrapport.
In die veertig jaar speelde ze een groot aantal typetjes: van Lenie uit de Takkestraat tot Bep Lachebek en de toiletjuffrouw. In Het beste van Tineke komen ze allemaal voorbij. Daarnaast zijn de leukste fragmenten uit haar carrière te zien, evenals niet eerder vertoonde beelden.
De comédienne begon vorige maand aan haar nieuwe tour De Schouten Schoenen aan. Op haar website staat dat ze het eens over een andere boeg gooit. “Ze verstopt zich niet alleen achter een kostuum, nee: je ziet meer Tineke zelf, dingen die haar bezighouden.”
Het Beste van Tineke is zaterdag 16 december vanaf 21:30 uur te zien op RTL4.
De TV van gisteren: Het Holland Huis onderuit tegen Flikken Maastricht en schaatsen
10:00Douwe Bob is een van de coaches in Talent Unplugged: 'Misschien ben ik een voorbeeld'
10:00Edwin Evers onder de indruk van kandidaten Talent Unplugged: 'Er waren echt kippenvelmomenten'
10:00Envy Peru licht tipje van de sluier op over Make Up Your Mind: 'Dit jaar weer een sterrencast'
06:47Vanavond op TV: Families like ours, Make up your mind, Corpse Bride