TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tineke Schouten is de ‘koningin van de typetjes’. Vorig jaar vierde ze haar veertigjarig jubileum en kreeg ze de VSCD Oeuvreprijs. “Tineke Schouten is een vakvrouw die in Nederland geen gelijke kent”, stond in het juryrapport.
In die veertig jaar speelde ze een groot aantal typetjes: van Lenie uit de Takkestraat tot Bep Lachebek en de toiletjuffrouw. In Het beste van Tineke komen ze allemaal voorbij. Daarnaast zijn de leukste fragmenten uit haar carrière te zien, evenals niet eerder vertoonde beelden.
De comédienne begon vorige maand aan haar nieuwe tour De Schouten Schoenen aan. Op haar website staat dat ze het eens over een andere boeg gooit. “Ze verstopt zich niet alleen achter een kostuum, nee: je ziet meer Tineke zelf, dingen die haar bezighouden.”
Het Beste van Tineke is zaterdag 16 december vanaf 21:30 uur te zien op RTL4.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:24Wát een ontknoping! Bekijk de samenvatting van Argentinië – Egypte tijdens het WK voetbal (video)
17:48NOS zendt vanavond extra uitzending van De Avondetappe uit tussen WK-wedstrijden
14:59Verrassing rond Pauw & De Wit: zondaguitzendingen starten veel eerder
14:12'Dit weten we nu al over het nieuwe seizoen van The Voice'