TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tineke Schouten is de ‘koningin van de typetjes’. Vorig jaar vierde ze haar veertigjarig jubileum en kreeg ze de VSCD Oeuvreprijs. “Tineke Schouten is een vakvrouw die in Nederland geen gelijke kent”, stond in het juryrapport.
In die veertig jaar speelde ze een groot aantal typetjes: van Lenie uit de Takkestraat tot Bep Lachebek en de toiletjuffrouw. In Het beste van Tineke komen ze allemaal voorbij. Daarnaast zijn de leukste fragmenten uit haar carrière te zien, evenals niet eerder vertoonde beelden.
De comédienne begon vorige maand aan haar nieuwe tour De Schouten Schoenen aan. Op haar website staat dat ze het eens over een andere boeg gooit. “Ze verstopt zich niet alleen achter een kostuum, nee: je ziet meer Tineke zelf, dingen die haar bezighouden.”
Het Beste van Tineke is zaterdag 16 december vanaf 21:30 uur te zien op RTL4.
Anouk tegen Diederik in De Bondgenoten: 'Wat ben jij een lul zeg'
11:11André Rieu krijgt bijzondere verrassing tijdens laatste Vrijthof-concert
10:49Wanneer is Vandaag Inside weer terug op tv?
10:11Ik Weet er Alles Van! duurt voortaan langer: dit verandert er
10:00Dorian Bindels voelt zich helemaal thuis op de set van Woeste Grond: 'We doen het met z’n allen'