TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tineke Schouten is de ‘koningin van de typetjes’. Vorig jaar vierde ze haar veertigjarig jubileum en kreeg ze de VSCD Oeuvreprijs. “Tineke Schouten is een vakvrouw die in Nederland geen gelijke kent”, stond in het juryrapport.
In die veertig jaar speelde ze een groot aantal typetjes: van Lenie uit de Takkestraat tot Bep Lachebek en de toiletjuffrouw. In Het beste van Tineke komen ze allemaal voorbij. Daarnaast zijn de leukste fragmenten uit haar carrière te zien, evenals niet eerder vertoonde beelden.
De comédienne begon vorige maand aan haar nieuwe tour De Schouten Schoenen aan. Op haar website staat dat ze het eens over een andere boeg gooit. “Ze verstopt zich niet alleen achter een kostuum, nee: je ziet meer Tineke zelf, dingen die haar bezighouden.”
Het Beste van Tineke is zaterdag 16 december vanaf 21:30 uur te zien op RTL4.
Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'
09:45Talpa reageert: dit is waarom Robert geen rood kreeg in De Bondgenoten
09:19Dit is wanneer de 'Hoe is het nu met?'-opnames van Married at First Sight plaatsvonden
08:45De TV van gisteren: Domenik en Ferenc weten nu echt alle Married at First Sight-kijkers te overtuigen
21:14First Dates toch niet van de buis: BNNVARA zoekt nieuwe kandidaten