TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tineke Schouten is de ‘koningin van de typetjes’. Vorig jaar vierde ze haar veertigjarig jubileum en kreeg ze de VSCD Oeuvreprijs. “Tineke Schouten is een vakvrouw die in Nederland geen gelijke kent”, stond in het juryrapport.
In die veertig jaar speelde ze een groot aantal typetjes: van Lenie uit de Takkestraat tot Bep Lachebek en de toiletjuffrouw. In Het beste van Tineke komen ze allemaal voorbij. Daarnaast zijn de leukste fragmenten uit haar carrière te zien, evenals niet eerder vertoonde beelden.
De comédienne begon vorige maand aan haar nieuwe tour De Schouten Schoenen aan. Op haar website staat dat ze het eens over een andere boeg gooit. “Ze verstopt zich niet alleen achter een kostuum, nee: je ziet meer Tineke zelf, dingen die haar bezighouden.”
Het Beste van Tineke is zaterdag 16 december vanaf 21:30 uur te zien op RTL4.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'