TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wilfred Genee staat vandaag aan het roer van het verkiezingsdebat op SBS6. De lijsttrekkers van de vier grootste partijen in de peilingen discussiëren hierin over thema’s als gezondheidszorg, wonen, migratie en bestaanszekerheid.
Het debat van Nederland gaat er wel net even wat anders aan toe dan de kijker gewend is.
De fractievoorzitters van de vier grootste partijen in de peilingen – en dat zijn Pieter Omtzigt (NSC), Dilan Yesilgöz-Zegerius (VVD), Frans Timmermans (GroenLinks-PvdA) en Geert Wilders (PVV) - krijgen namelijk geen stellingen voor hun kiezen, maar tijdens het debat staan Nederlanders centraal die zelf ervaring hebben met belangrijkste thema's van deze verkiezingen: gezondheidszorg, wonen, migratie en bestaanszekerheid.
Zij leggen hun (persoonlijke) verhaal voor aan de lijsttrekkers, die hierover vervolgens met elkaar en met de Nederlanders in de studio het gesprek aangaan.
Aan presentator Wilfred Genee de taak om het geheel in goede banen te leiden. Politiek duiders Merel Ek en Sam Hagens flankeren hem. Na afloop moet Wilfred opnieuw aan de bak, want dan beschouwt hij na samen met de altijd eerlijke Johan Derksen en René van der Gijp in Vandaag Inside.
Het debat van Nederland is op donderdag 16 november vanaf 20:30 uur te zien op SBS6.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
Jordy wint 105.000 euro in De Bondgenoten: 'Dit ga ik er mee doen'
11:38Beau lijkt van de aardbodem verdwenen na abrupt vertrek uit De Bondgenoten
11:26GTST-ster door rug gegaan: fysio naar de set
11:13De Bondgenoten: 'Diederik, heb jij een speciale agenda met Anouk?'
10:25Weerbericht: zo warm wordt het deze week