TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wilfred Genee staat vandaag aan het roer van het verkiezingsdebat op SBS6. De lijsttrekkers van de vier grootste partijen in de peilingen discussiëren hierin over thema’s als gezondheidszorg, wonen, migratie en bestaanszekerheid.
Het debat van Nederland gaat er wel net even wat anders aan toe dan de kijker gewend is.
De fractievoorzitters van de vier grootste partijen in de peilingen – en dat zijn Pieter Omtzigt (NSC), Dilan Yesilgöz-Zegerius (VVD), Frans Timmermans (GroenLinks-PvdA) en Geert Wilders (PVV) - krijgen namelijk geen stellingen voor hun kiezen, maar tijdens het debat staan Nederlanders centraal die zelf ervaring hebben met belangrijkste thema's van deze verkiezingen: gezondheidszorg, wonen, migratie en bestaanszekerheid.
Zij leggen hun (persoonlijke) verhaal voor aan de lijsttrekkers, die hierover vervolgens met elkaar en met de Nederlanders in de studio het gesprek aangaan.
Aan presentator Wilfred Genee de taak om het geheel in goede banen te leiden. Politiek duiders Merel Ek en Sam Hagens flankeren hem. Na afloop moet Wilfred opnieuw aan de bak, want dan beschouwt hij na samen met de altijd eerlijke Johan Derksen en René van der Gijp in Vandaag Inside.
Het debat van Nederland is op donderdag 16 november vanaf 20:30 uur te zien op SBS6.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji