TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na een bestseller kon een verfilming natuurlijk niet uitblijven. Het boek Zuid-Moeders Breken Niet van actrice en schrijfster Kimberley Klaver wordt nu bewerkt tot een serie. Dat heeft producent MediaLane bekendgemaakt.
Haar debuutroman kwam 2,5 maand geleden uit en gingen meteen als warme broodjes over de toonbank. Het boek gaat over een jonge moeder die na haar wereldreis dolverliefd én zwanger bij een chef-kok in Amsterdam-Zuid komt wonen. Maar na de geboorte van hun zoontje krijgt ze te maken met de moedermaffia.
“Tijdens het schrijven van dit boek heb ik altijd een serie in mijn achterhoofd gehad. Dit heeft waarschijnlijk te maken met mijn werk als actrice, waardoor ik heel erg in scènes denk,” vertelt Kimberley. “Ik vind het ongelofelijk tof dat mijn verhaal nu ook nog op een andere manier uiting gaat krijgen. De wereld van Amsterdam-Zuid is natuurlijk een geweldige arena, niet alleen voor een boek, maar ook zeker voor een televisieserie.”
Of er een rolletje is weggelegd voor Kimberley is nog niet bekend. Ook wanneer we de serie kunnen verwachten horen we later.
Johnny de Mol kan niet naar B&B Vol Liefde kijken: 'Krijg er kromme tenen van'
13:07Opvallende gasten bij De Oranjezomer woensdagavond
12:49Gênant: Edwin uit B&B Vol Liefde wil kus bij de koffie van Iris
12:11Is Jan Slagter de nieuwe Johan Derksen?
10:15De deelnemers van het tweede seizoen Bestemming X zijn bekend