TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Na een bestseller kon een verfilming natuurlijk niet uitblijven. Het boek Zuid-Moeders Breken Niet van actrice en schrijfster Kimberley Klaver wordt nu bewerkt tot een serie. Dat heeft producent MediaLane bekendgemaakt.
Haar debuutroman kwam 2,5 maand geleden uit en gingen meteen als warme broodjes over de toonbank. Het boek gaat over een jonge moeder die na haar wereldreis dolverliefd én zwanger bij een chef-kok in Amsterdam-Zuid komt wonen. Maar na de geboorte van hun zoontje krijgt ze te maken met de moedermaffia.
“Tijdens het schrijven van dit boek heb ik altijd een serie in mijn achterhoofd gehad. Dit heeft waarschijnlijk te maken met mijn werk als actrice, waardoor ik heel erg in scènes denk,” vertelt Kimberley. “Ik vind het ongelofelijk tof dat mijn verhaal nu ook nog op een andere manier uiting gaat krijgen. De wereld van Amsterdam-Zuid is natuurlijk een geweldige arena, niet alleen voor een boek, maar ook zeker voor een televisieserie.”
Of er een rolletje is weggelegd voor Kimberley is nog niet bekend. Ook wanneer we de serie kunnen verwachten horen we later.
Partnerbijdrage
In Scam Alert onderzoeken Ellie Lust en cyberjournalist Daniël Verlaan de schimmige wereld van digitale oplichting. Waar traditionele oplichters nog fysiek te traceren zijn, speelt fraude zich tegenwoordig steeds vaker af achter schermen en anonieme profielen. Dit nieuwe RTL-programma laat zien hoe kwetsbaar we online kunnen zijn én hoe we ons beter kunnen wapenen.
Angela de Jong rekent af met mama Mo: 'narcistisch takkewijf'
13:35Slagveld bij de Publieke Omroep: iconische programma's sneuvelen
13:15Deze programma's en films kijk je op kerstavond 2025
11:06Op deze datum keert The Connection terug op televisie
10:05De stembussen voor de Gouden Televizier-Ring 2026 gaan voor het eerst open