TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na een bestseller kon een verfilming natuurlijk niet uitblijven. Het boek Zuid-Moeders Breken Niet van actrice en schrijfster Kimberley Klaver wordt nu bewerkt tot een serie. Dat heeft producent MediaLane bekendgemaakt.
Haar debuutroman kwam 2,5 maand geleden uit en gingen meteen als warme broodjes over de toonbank. Het boek gaat over een jonge moeder die na haar wereldreis dolverliefd én zwanger bij een chef-kok in Amsterdam-Zuid komt wonen. Maar na de geboorte van hun zoontje krijgt ze te maken met de moedermaffia.
“Tijdens het schrijven van dit boek heb ik altijd een serie in mijn achterhoofd gehad. Dit heeft waarschijnlijk te maken met mijn werk als actrice, waardoor ik heel erg in scènes denk,” vertelt Kimberley. “Ik vind het ongelofelijk tof dat mijn verhaal nu ook nog op een andere manier uiting gaat krijgen. De wereld van Amsterdam-Zuid is natuurlijk een geweldige arena, niet alleen voor een boek, maar ook zeker voor een televisieserie.”
Of er een rolletje is weggelegd voor Kimberley is nog niet bekend. Ook wanneer we de serie kunnen verwachten horen we later.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Dreigement in De Bondgenoten: 'Doe rustig of ik ga me ermee bemoeien'
10:40Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'