TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de stad is het een en al hectiek, in het dorp doen mensen rustig aan. Toch? Huub Stapel en Wim Daniëls zijn benieuwd of het tempo buiten de stad echt lager ligt, ze gaan daarom in Het Dorp op onderzoek uit.
Deze keer zijn ze in Zundert, de geboorteplaats van Vincent van Gogh én de plek waar in september het grootste dahliacorso ter wereld plaatsvindt. Twintig buurtschappen bouwen elk jaar mee aan de bloemenwagens en de rest van Zundert staat langs de route. Mensen houden er zelfs rekening mee bij het boeken van hun vakantie. De andere dorpen in deze aflevering zijn Vorstenbosch, waar inwoners zich verbazen over het haastige bestaan van de moderne mens, en Grolloo. In het Drentse dorp gaan de mannen langs bij Johan Derksen, die nergens anders zou willen wonen.
In hun leven naast Het Dorp gaat het de presentatoren voor de wind. Stapel ontving in april een oeuvreprijs voor zijn bijdrage aan de Nederlandse én Limburgse filmsector. De acteur werkt nu mee aan een film die zich afspeelt in Venlo en zijn geboortedorp Tegelen.
Daniëls bracht onlangs een nieuw boek op de markt. In De Dikke van Daniëls, een knipoog naar de De Dikke van Dale, zet hij zijn verwondering over de Nederlandse taal uiteen. Het is zeker niet zijn laatste boek. “In mijn agenda komen achterin de onderwerpen te staan waarover ik nog eens een boek wil schrijven”, zei Daniëls in het AD.
NET5 dompelt zich onder in de wereld van crime
11:20Wanneer begint het tweede seizoen van Ons Kent Ons?
10:49Video: Anouk en Salar botsen in De Bondgenoten: ’Knettergek'
09:44Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op vrijdag
08:14Guido Weijers keert terug naar SBS6 voor oudejaarsconference 2026