TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In de stad is het een en al hectiek, in het dorp doen mensen rustig aan. Toch? Huub Stapel en Wim Daniëls zijn benieuwd of het tempo buiten de stad echt lager ligt, ze gaan daarom in Het Dorp op onderzoek uit.
Deze keer zijn ze in Zundert, de geboorteplaats van Vincent van Gogh én de plek waar in september het grootste dahliacorso ter wereld plaatsvindt. Twintig buurtschappen bouwen elk jaar mee aan de bloemenwagens en de rest van Zundert staat langs de route. Mensen houden er zelfs rekening mee bij het boeken van hun vakantie. De andere dorpen in deze aflevering zijn Vorstenbosch, waar inwoners zich verbazen over het haastige bestaan van de moderne mens, en Grolloo. In het Drentse dorp gaan de mannen langs bij Johan Derksen, die nergens anders zou willen wonen.
In hun leven naast Het Dorp gaat het de presentatoren voor de wind. Stapel ontving in april een oeuvreprijs voor zijn bijdrage aan de Nederlandse én Limburgse filmsector. De acteur werkt nu mee aan een film die zich afspeelt in Venlo en zijn geboortedorp Tegelen.
Daniëls bracht onlangs een nieuw boek op de markt. In De Dikke van Daniëls, een knipoog naar de De Dikke van Dale, zet hij zijn verwondering over de Nederlandse taal uiteen. Het is zeker niet zijn laatste boek. “In mijn agenda komen achterin de onderwerpen te staan waarover ik nog eens een boek wil schrijven”, zei Daniëls in het AD.
Partnerbijdrage
Een heel goed begin van je weekend, want het allernieuwste seizoen van Sleepers staat vanaf vandaag in zijn geheel op Videoland!
Zo gaat het nu met VTWonen-koppel Denise en René: 'Rust in huis is teruggekeerd'
08:33De TV van gisteren: kijkers zien emotionele halve finale Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, The masked singer, Bohemian Rhapsody
06:00Advent dag 12 | De drie leukste feestdagenspecials van 2025
19:26Jamai Loman en Buddy Vedder presenteren nieuwe RTL-show The House of Hide and Seek