TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het nieuwe gebouwde bonoboverblijf Salonga in Ouwehands Dierenpark is vooralsnog het domein van bonobomoeder Eja. Zij woont hier sinds juni 2021 met haar kinderen. De vier komen uit een dierentuin in het Duitse Wuppertal. Hun verhuizing vond plaats in het kader van een beschermingsprogramma voor deze mensapen.
In Het Echte Leven in de Dierentuin krijgen Eja en haar familie nachtelijk bezoek. Een nieuwe groep bonobo's uit Frankrijk komt in Rhenen wonen. Het zijn er maar liefst negen, van wie het vrouwtje Lisala de leiding heeft. Eja kent haar nog uit Wuppertal, waar ook Lisala een tijd leefde. Toch is het de vraag hoe ze reageert op de nieuwkomers en op een andere leider. Bij de orang-oetans heeft moeder Tjintah op haar beurt de handen vol aan de avontuurlijke Minggu.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Schattig: Jacomien Zoer laat haar pasgeboren zoontje zien
09:16Dit is waarom er op maandag 27 april 2026 geen nieuwe aflevering van Kopen Zonder Kijken is
09:13De TV van gisteren: de kijkers van Married at First Sight hebben medelijden met Ferenc
21:29Kijkers opnieuw lovend over Het Verhaal van Nederland – De Tweede Wereldoorlog
15:41Vanaf deze datum is het vijfde seizoen van De Erfgenaam te zien
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
