TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 1994 landde ijsbeer Huggies op Schiphol. Het dier werd in 1993 geboren, maar raakte haar moeder kwijt in de Noordelijke IJszee boven het noordoosten van Rusland. Poolonderzoekers vonden het jong op een drijvende ijsschots en namen haar mee naar Moskou. Daar bleek een ijsbeer in de badkamer geen geweldig idee.
Ouwehands Dierenpark nam het dier op. Daar groeide ze samen met een bruine beer op in het voormalige wolvenverblijf. Inmiddels zit ze in het nieuwe ijsberenverblijf met rotsen, zandgronden en een flink zwembad. Een prima leventje. Maar het lijkt alsof Huggies artrose heeft.
Om dat zeker te weten moet er een scan gemaakt worden onder narcose. Maar dat is bij een ijsbeer zeker niet gemakkelijk. Gelukkig bedenken de verzorgers een andere oplossing.
Deze aflevering van Het Echte Leven in de Dierentuin is op zaterdag 28 juni 2025 om 19:05 uur te zien op NPO 1.
Dit programma vervangt Flikken Maastricht op NPO1
13:35Goed nieuws voor Ik Vertrek-fans: programma zeer binnenkort terug met nieuwe afleveringen
12:43Onderweg naar Morgen-icoon Frits Jansma overleden: 'Iedereen is echt aangedaan'
12:24MAFS terugkijken: Kyle vindt zichzelf geen leuk persoon
11:50Flikken Gent weer vanaf de allereerste aflevering te zien op de Nederlandse televisie
Back to the Future geldt als een van de grootste klassiekers uit de jaren 80.
