TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ze zijn al zeven jaar de grote publiekstrekkers van Ouwehands Dierenpark in Rhenen: de pandaberen Wu Wen en Xing Ya. Het is dan ook niet zo gek dat zij uitgebreid aan bod komen in het vierde seizoen van Het Echte Leven in de Dierentuin. Te zien is hoe ze hun eenjarige jong Fan Xing nogal streng opvoeden.
Ook komen er een aantal nieuwe bewoners naar de dierentuin. Twee verwaarloosde beren uit Oekraïne zijn gered en verblijven nu in het Berenbos, een plek waar getraumatiseerde beren kunnen herstellen en een zorgeloos leven kunnen leiden. De vraag is of de twee om kunnen gaan met de andere beren. Ze zaten hiervoor twintig jaar eenzaam opgesloten.
Ook bij de bonobo's zijn er een aantal nieuwkomers en ze moeten behoorlijk aan elkaar wennen.
Deze oude aflevering van Het Echte Leven in de Dierentuin zie je op zaterdag 11 mei vanaf 19:07 uur op NPO1. (HH)
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door
12:43Wanneer is Eva weer terug op tv?