TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Als je zo'n groot landhuis hebt, denken ze dat je steenrijk bent", zegt Olga Romanov. Ze maakt zich grote zorgen om het voortdurende geldgebrek.
Om de jaarlijkse onderhoudskosten van het dertiende-eeuwse Provender House in Kent te bekostigen, organiseert ze rondleidingen. De bezoekers betalen er zeventien euro voor, maar daar redden de Romanovs het natuurlijk niet mee.
Ook de Sitwells beschouwen hun statige landhuis als een grote financiële last. Ze willen het nageslacht niet met een schuld opzadelen.
Gelukkig laat Het leven van de Britse adel ook zien dat er genoeg plezier te beleven valt. Lord Ivar Mountbattan geniet van de oudste zeilregatta op het Isle of Wight en de zestigste verjaardag van Emma Fitzalan-Howard wordt uitbundig gevierd.
Yves Berendse licht tipje van de sluier op over het nieuwe seizoen van Beste Zangers
10:00Niels van der Laan deelt zijn kijktips: 'Dit klinkt saai, maar ik vind het echt geweldig'
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
08:33Spelshow Wie van de 3 krijgt geen nieuw seizoen
08:05De TV van gisteren: Kijkers leven mee met Tobias Camman na emotionele opdracht in Het Perfecte Plaatje Op Reis