TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Als je zo'n groot landhuis hebt, denken ze dat je steenrijk bent", zegt Olga Romanov. Ze maakt zich grote zorgen om het voortdurende geldgebrek.
Om de jaarlijkse onderhoudskosten van het dertiende-eeuwse Provender House in Kent te bekostigen, organiseert ze rondleidingen. De bezoekers betalen er zeventien euro voor, maar daar redden de Romanovs het natuurlijk niet mee.
Ook de Sitwells beschouwen hun statige landhuis als een grote financiële last. Ze willen het nageslacht niet met een schuld opzadelen.
Gelukkig laat Het leven van de Britse adel ook zien dat er genoeg plezier te beleven valt. Lord Ivar Mountbattan geniet van de oudste zeilregatta op het Isle of Wight en de zestigste verjaardag van Emma Fitzalan-Howard wordt uitbundig gevierd.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6
11:40VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen
11:25Beste Zangers 2026 sluit het seizoen af in het theater