TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Als je zo'n groot landhuis hebt, denken ze dat je steenrijk bent", zegt Olga Romanov. Ze maakt zich grote zorgen om het voortdurende geldgebrek.
Om de jaarlijkse onderhoudskosten van het dertiende-eeuwse Provender House in Kent te bekostigen, organiseert ze rondleidingen. De bezoekers betalen er zeventien euro voor, maar daar redden de Romanovs het natuurlijk niet mee.
Ook de Sitwells beschouwen hun statige landhuis als een grote financiële last. Ze willen het nageslacht niet met een schuld opzadelen.
Gelukkig laat Het leven van de Britse adel ook zien dat er genoeg plezier te beleven valt. Lord Ivar Mountbattan geniet van de oudste zeilregatta op het Isle of Wight en de zestigste verjaardag van Emma Fitzalan-Howard wordt uitbundig gevierd.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji