TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
"Als je zo'n groot landhuis hebt, denken ze dat je steenrijk bent", zegt Olga Romanov. Ze maakt zich grote zorgen om het voortdurende geldgebrek.
Om de jaarlijkse onderhoudskosten van het dertiende-eeuwse Provender House in Kent te bekostigen, organiseert ze rondleidingen. De bezoekers betalen er zeventien euro voor, maar daar redden de Romanovs het natuurlijk niet mee.
Ook de Sitwells beschouwen hun statige landhuis als een grote financiële last. Ze willen het nageslacht niet met een schuld opzadelen.
Gelukkig laat Het leven van de Britse adel ook zien dat er genoeg plezier te beleven valt. Lord Ivar Mountbattan geniet van de oudste zeilregatta op het Isle of Wight en de zestigste verjaardag van Emma Fitzalan-Howard wordt uitbundig gevierd.
Zien: Oos Kesbeke reageert op Expeditie Robinson-winst Camiel
09:01Monique Hansler briest: 'Mijn neus, dat ga ik echt niet doen'
08:13De TV van gisteren: veel kritiek op finale Expeditie Robinson, bekijk de reacties
06:47Vanavond op TV: The assassin, MasterChef USA, London Has Fallen
21:38Dit is de winnaar van Expeditie Robinson 2025