TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Als je zo'n groot landhuis hebt, denken ze dat je steenrijk bent", zegt Olga Romanov. Ze maakt zich grote zorgen om het voortdurende geldgebrek.
Om de jaarlijkse onderhoudskosten van het dertiende-eeuwse Provender House in Kent te bekostigen, organiseert ze rondleidingen. De bezoekers betalen er zeventien euro voor, maar daar redden de Romanovs het natuurlijk niet mee.
Ook de Sitwells beschouwen hun statige landhuis als een grote financiële last. Ze willen het nageslacht niet met een schuld opzadelen.
Gelukkig laat Het leven van de Britse adel ook zien dat er genoeg plezier te beleven valt. Lord Ivar Mountbattan geniet van de oudste zeilregatta op het Isle of Wight en de zestigste verjaardag van Emma Fitzalan-Howard wordt uitbundig gevierd.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten