TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Is hun reconstructie van De Schreeuw niet van de echte te onderscheiden? De experts van Het Geheim van de Meester zetten alles op alles om hun missie te laten slagen in het tweede en laatste deel.
Lisa Wiersma gaat zelfs terug naar Noorwegen om opnieuw het origineel te bekijken. Voordat ze haar versie bij de Oslofjord afmaakt, de plek die te zien is in de achtergrond van Edvard Munchs meesterwerk, leert Joris Dik waar de witte vlekjes op het originele doek vandaan komen. Omdat Munch graag buiten schilderde, werd er jarenlang gedacht dat het om vogelpoep ging. Maar niets is minder waar: Dik hoort het ware verhaal achter de vlekken.
Intussen verdiept Thijs Hagendijk zich weer in de materiaalkeuze van Munch. De schilder werkte met verschillende soorten krijt.
Zangeres van Zweedse inzending voor Songfestival is haar stem kwijt
10:10Met deze artiesten krijgt de WK Voetbal-finale nog meer glans
10:00Cornald Maas neemt tijdens deze Songfestival-act een plaspauze: 'Ik heb een behoorlijke hekel aan dit nummer'
09:26'Op deze datum start We Zijn Er Bijna'
08:32De TV van gisteren: Kijkers laten The Passion Hemelvaart massaal links liggen