TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Is hun reconstructie van De Schreeuw niet van de echte te onderscheiden? De experts van Het Geheim van de Meester zetten alles op alles om hun missie te laten slagen in het tweede en laatste deel.
Lisa Wiersma gaat zelfs terug naar Noorwegen om opnieuw het origineel te bekijken. Voordat ze haar versie bij de Oslofjord afmaakt, de plek die te zien is in de achtergrond van Edvard Munchs meesterwerk, leert Joris Dik waar de witte vlekjes op het originele doek vandaan komen. Omdat Munch graag buiten schilderde, werd er jarenlang gedacht dat het om vogelpoep ging. Maar niets is minder waar: Dik hoort het ware verhaal achter de vlekken.
Intussen verdiept Thijs Hagendijk zich weer in de materiaalkeuze van Munch. De schilder werkte met verschillende soorten krijt.
Video: Oos Kesbeke gaat kapot tijdens lesje pilates
15:31Het is echt waar; Mama Mo en Mike komen terug met een tweede seizoen van De Hanslers
13:37In Bridgerton seizoen 5 gaat een vrouw op zoek naar de liefde
13:31Terugkijken: de So You Think You Can Dance-auditie van Yusri
10:41AVROTROS komt met nieuw programma: Keurmeesters