TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gladiolen gaan vandaag als warme broodjes over de toonbank. De wandelaars die op deze vierde dag over de eindstreep komen, krijgen het 4Daagsekruis, als ze de eerste keer lopen, of een variant daarop.
Een andere beloning is de gladiool, die staat voor kracht, overwinning en trots, en daarom perfect bij deze gelegenheid past. Familie en vrienden staan langs de kant om wandelaars deze bloemen aan te reiken voor het laatste deel van hun tocht, zoals ook is te zien in Het Gevoel van de Vierdaagse.
De St. Annastraat, waar de lopers finishen, heet vandaag dan ook de Via Gladiola. In 1983 werd de Vierdaagsegladiool gekweekt. In 2016 kwam er ter ere van het honderdjarig bestaan van de tocht een versie die lichter en korter is, en daardoor makkelijker te dragen.
Dit programma vervangt We Zijn er Bijna! op NPO1
12:12'Dit is het mooiste fragment van dit seizoen van B&B Vol Liefde'
11:01Met dit programma keert Huub Stapel als presentator terug op tv
10:10Zo laat moet je klaarzitten voor de reünie van B&B Vol Liefde op Videoland
10:00Fockeline Ouwerkerk dolblij dat het tweede seizoen van Zussen er is: 'Nog niet klaar met Nienke'