TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gladiolen gaan vandaag als warme broodjes over de toonbank. De wandelaars die op deze vierde dag over de eindstreep komen, krijgen het 4Daagsekruis, als ze de eerste keer lopen, of een variant daarop.
Een andere beloning is de gladiool, die staat voor kracht, overwinning en trots, en daarom perfect bij deze gelegenheid past. Familie en vrienden staan langs de kant om wandelaars deze bloemen aan te reiken voor het laatste deel van hun tocht, zoals ook is te zien in Het Gevoel van de Vierdaagse.
De St. Annastraat, waar de lopers finishen, heet vandaag dan ook de Via Gladiola. In 1983 werd de Vierdaagsegladiool gekweekt. In 2016 kwam er ter ere van het honderdjarig bestaan van de tocht een versie die lichter en korter is, en daardoor makkelijker te dragen.
Jean-Paul uit B&B Vol Liefde werkt aan realityserie, samen met deze oud-kandidate
10:45Urk!-tweeling Gerda en Mathilde geeft update na ziekenhuisopname in Spanje
09:57André en Janny keren op deze datum terug op tv met hun nieuwe programma Beestenboel
09:31De TV van gisteren: pijnlijke plottwist bij Paul in B&B Vol Liefde verbijstert kijkers
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, Secret duets, Ted