TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gladiolen gaan vandaag als warme broodjes over de toonbank. De wandelaars die op deze vierde dag over de eindstreep komen, krijgen het 4Daagsekruis, als ze de eerste keer lopen, of een variant daarop.
Een andere beloning is de gladiool, die staat voor kracht, overwinning en trots, en daarom perfect bij deze gelegenheid past. Familie en vrienden staan langs de kant om wandelaars deze bloemen aan te reiken voor het laatste deel van hun tocht, zoals ook is te zien in Het Gevoel van de Vierdaagse.
De St. Annastraat, waar de lopers finishen, heet vandaag dan ook de Via Gladiola. In 1983 werd de Vierdaagsegladiool gekweekt. In 2016 kwam er ter ere van het honderdjarig bestaan van de tocht een versie die lichter en korter is, en daardoor makkelijker te dragen.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'