TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gladiolen gaan vandaag als warme broodjes over de toonbank. De wandelaars die op deze vierde dag over de eindstreep komen, krijgen het 4Daagsekruis, als ze de eerste keer lopen, of een variant daarop.
Een andere beloning is de gladiool, die staat voor kracht, overwinning en trots, en daarom perfect bij deze gelegenheid past. Familie en vrienden staan langs de kant om wandelaars deze bloemen aan te reiken voor het laatste deel van hun tocht, zoals ook is te zien in Het Gevoel van de Vierdaagse.
De St. Annastraat, waar de lopers finishen, heet vandaag dan ook de Via Gladiola. In 1983 werd de Vierdaagsegladiool gekweekt. In 2016 kwam er ter ere van het honderdjarig bestaan van de tocht een versie die lichter en korter is, en daardoor makkelijker te dragen.
Woeste Grond: 'Hierom had dit seizoen geen cliffhanger'
09:07B&B Vol Liefde: dit vinden jullie de saaiste B&B-houder en deze heeft de mooiste plek
08:38Mi Dushi: een leven zonder Carrie is onmogelijk voor Geert-Jan Knoops
07:56De TV van gisteren: 'Prachtkoppel Geert-Jan en Carrie Knoops' steelt harten in Mi Dushi
06:47Vanavond op TV: After the flood, Flikken Gent, Verliefd op Ibiza