TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als opwarmertje voor de Eurovisie Songfestivalfinale serveert AVROTROS een bijzonder concert van twee jaar geleden.
Tijdens de show komt een halve eeuw muzikale geschiedenis samen. De organisatoren pakten uit: zo staan naast Lenny Kuhr en Mahmood, de nummer twee van 2019, ook Katrina & The Waves (‘Love shine a light’), Loreen (‘Euphoria’) en Dana International (‘Viva la diva’) op het podium van de Ziggo Dome om hun nummers te zingen.
Ook de Nederlandse songfestivalgeschiedenis komt aan bod, met een speciale versie van Teach-Ins ‘Dinge-dong’ en optredens van Ruth Jacott en Edsilia Rombley. Die laatste neemt ook de presentatie voor haar rekening.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside